İletişim Bilgileri

Medical Park Hastaneler Grubu Genel Müdürlük

Adres: Dikilitaş Mahallesi, Emirhan Caddesi, Barbaros Plaza K:8-9-16 D:113, PK: 34349, Beşiktaş-İstanbul

Telefon: +90 212 227 55 55

Web Sitesi: www.medicalpark.com.tr

E-Posta: info@medicalpark.com.tr


Ankara

Adres : Kent Koop Mah. 1868. Sok. No:15 Batıkent - Yenimahalle/Ankara
Telefon : (0312) 666 80 00
Faks : (0212) 227 34 77
E-Posta : ankara@medicalpark.com.tr

Antalya

Adres : Fener Mah. Tekelioğlu Cad. No:7 Lara Antalya
Telefon : 0 (242) 314 34 34
Faks : 0 (242) 314 30 30
E-Posta : antalya@medicalpark.com.tr

Batman

Adres : Atatürk Bulvarı No: 141 Batman
Telefon : 0 (488) 213 44 44
Faks : 0 (488) 213 60 70
E-Posta : batman@medicalpark.com.tr

Bursa

Adres : Haşim İşcan Caddesi Fomara Meydanı No:1 Osmangazi Bursa
Telefon : 0 (224) 270 60 00
Faks : 0 (224) 223 55 71
E-Posta : bursa@medicalpark.com.tr

Elazığ

Adres : Olgunlar Mahallesi Atatürk Bulvarı No:5 Elazığ
Telefon : (0 424) 234 80 00
Faks : 0 (424) 234 80 13
E-Posta : elazig@medicalpark.com.tr

Gaziantep

Adres : Mücahitler Mah. 52063 Nolu Sok. No:2 Şehitkamil Gaziantep
Telefon : 0 (342) 211 16 00
Faks : 0 (342) 324 88 60
E-Posta : gaziantep@medicalpark.com.tr

Gebze

Adres : Kavak Cad. No: 5 Belediye Yanı Gebze / Kocaeli
Telefon : 0 (262) 675 75 75
Faks : 0 (262) 675 75 15
E-Posta : gebze@medicalpark.com.tr

İstanbul Bahçelievler

Adres : Kültür Sok. No:1 E5 Yolu Bahçelievler Metro Durağı Üstü, Metrobüs Hastaneler Durağı 34160 Bahçelievler / İstanbul
Telefon : 0 (212) 484 14 84
Faks : 0 (212) 484 17 84
E-Posta : bahcelievler@medicalpark.com.tr

İstanbul Fatih

Adres : İskenderpaşa Mah. Horhor Cad. No:4 Fatih 34080 İstanbul
Telefon : 0 (212) 453 10 00
Faks : 0 (212) 531 04 81
E-Posta : fatih@medicalpark.com.tr

İstanbul Göztepe

Adres : E5 Üzeri 23 Nisan Sok. No: 17 Merdivenköy Kadıköy İstanbul
Telefon : 0 (216) 468 44 44
Faks : 0 (216) 468 45 67
E-Posta : goztepe@medicalpark.com.tr

İstanbul Sultangazi

Adres : Eski Edirne Asfaltı No:608 Sultangazi İstanbul
Telefon : 0 (212) 476 24 00
Faks : 0 (212) 476 95 78
E-Posta : sultangazi@medicalpark.com.tr

İzmir

Adres : Yeni Girne Bulvarı 1825 Sok. No:12 Karşıyaka / İzmir
Telefon : 0 (232) 399 50 50
Faks : 0 (232) 399 50 70
E-Posta : izmir@medicalpark.com.tr

Ordu

Adres : Akyazı Mah. Gaffar Okkan Cad. No: 9 Ordu
Telefon : 0 (452) 226 10 00
Faks : 0 (452) 226 14 90
E-Posta : ordu@medicalpark.com.tr

Samsun

Adres : Mimar Sinan Mah. Alparslan Bulvarı, No: 17 Atakum Samsun
Telefon : 0 (362) 311 40 40
Faks : 0 (362) 311 40 50
E-Posta : samsun@medicalpark.com.tr

Samsun Tıp Merkezi

Adres : Kale Mah. Himaye-i Etfal Sok. No:1 Merkez / Samsun
Telefon : 0 (362) 431 47 00
Faks : 0 (362) 433 00 51
E-Posta : samsunpark@medicalpark.com.tr

Tarsus

Adres : Öğretmenler Mah. Şehit İsmet Akın Cad. No: 10 Tarsus Mersin
Telefon : 0 (324) 241 41 41
Faks : 0 (324) 241 41 90
E-Posta : tarsus@medicalpark.com.tr

Tokat

Adres : Yeşilırmak Mah. Vali Zekai Gümüşdiş Cad. No:29 Tokat
Telefon : 0 (356) 217 10 00 - 217 10 20
Faks : 0 (356) 213 02 02
E-Posta : tokat@medicalpark.com.tr

Trabzon

Adres : Yıldızlı Beldesi, Merkez Mahallesi, Devlet Sahil Yolu Caddesi, No:46, Akçaabat, Trabzon
Telefon : (0462) 666 61 01
Faks : (0462) 248 18 28
E-Posta : trabzon@medicalpark.com.tr

Uşak

Adres : Kemalöz mah. Atatürk bulvarı No:139/A Uşak
Telefon : 0 (276) 227 65 65
Faks : 0 (276) 227 22 33
E-Posta : usak@medicalpark.com.tr

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.