Medikal Takip Merkezi

"Herkes İçin Sağlık" ilkesinden hareketle kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti sunan hastanemiz, koruyucu ve önleyici sağlık uygulamaları kapsamında Yeni sağlık hizmeti anlayışımızı Medikal Takip Merkezi'ni sizler için kurdu.

Medikal Takip Merkezi Nedir?

Şeker hastası mısınız? Aşırı kilolarla başınız mı dertte? Bu yıl check-up yaptırmayı yine mi unuttunuz? Artık bir sağlık takipçiniz var! Medikal Takip Merkezi

MTM

Hayatın günlük temposu ve koşuşturması içerisinde ihmal ettiğiniz sağlığınızı sizin adınıza takip edecek, bir anlamda sağlık koçluğunuzu gönüllü olarak üstlenmiş olacağız. Sunduğumuz bu farklı sağlık hizmeti anlayışımızla yanımızda değilken de sizleri izliyor ve Medical Park'ın güvenini sürekli yanınızda hissetmenizi sağlıyor olacağız.

Nasıl Hizmet Alacaksınız?

Hastanemizde herhangi bir branştan hizmet almanızın sonrasında , kronik, yani; takibi gereken bir rahatsızlığınızın ortaya çıkması halinde örneğin; şeker hastalığı, hipertansiyon, anemi (kansızlık) gibi doktorunuzun sizi yüz yüze ya da sistemimiz aracılığıyla yönlendirmesiyle takip programımıza dahil ediyor ve bu üyelik sayesinde rutin takipleriniz yapılarak tetkik veya muayene zamanlarınızı size hatırlatıyoruz.

Doktorunuzun öngördüğü bu takip zamanlarında sizi telefonla arayarak haberdar ediyor, yaptığımız bu görüşmelerle aynı zamanda sorularınızı cevaplandırarak danışmanlık hizmeti de sunuyoruz.

Gelişimini gizlice sürdüren, belirginleştiğinde ise birden fazla organımızda ortaya çıkan hasarlardan, ve bu hasarlara neden olan hastalıklardan önceden haberdar olmanızı sağlayacak olan check-up takiplerinizi de üstlenerek, hastalanmadan sağlığınızı koruyor ve koruyucu sağlık hizmetlerimizle de bunu sürdürüyoruz.

Kişiye Özel Arşiv

Dilerseniz kurumumuzda ya da başka sağlık kuruluşlarında yapılan test ve analiz sonuçları, grafi ve görüntüleme sonuçları gibi sağlık verilerinizi size özel arşivleyerek oluşturacağımız dosyanızda muhafaza etme imkanı sunuyoruz.

Sağlığınızın iyiliği ve durumu bizim için her şeyden önemli!

Takip merkezimizden ücretsiz faydalanabilmek için hastalanmayı beklemeyin!

Bize ihtiyacınız olan her yerde yanınızda olduğumuzu tekrar hatırlatır, sağlıklı günler dileriz!

Sağlık Merkezi

Tıbbi Bölümler

Sağlık Köşesi

Yedikleriniz sizi depresyona sokabilir...

Uzmanlar, depresyonu insanların yaşamı boyunca...

devamı

Sürekli tansiyon ölçmek tansiyonu yükseltiyor...

Bir hastalık düşünün her üç kişiden biri...

devamı

Oturarak çalışanlarda kıl dönmesi riski fazla...

Medical Park İzmir Hastanesi Genel Cerrahi...

devamı

Sünnet öncesi muayene önemli...

Medical Park İzmir Hastanesi Çocuk Cerrahisi...

devamı

Yo Yo Sendromu'na dikkat! ...

Yaz aylarının yaklaşmasıyla kilo fazlası...

devamı

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu
 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.