Haberler

Türkiye'nin önemli sağlık kuruluşlarından Medical Park Hastaneler Grubu'nun 15'inci hastanesi olan Medical Park Tarsus Hastanesi heyecanlı bekleyişin ardından hasta kabulüne başladı. Medical Park Hastaneler Grubu'nun kalitesini bölgeyle buluşturan Tarsus Hastanesi, ilk hastasına check-up hediye etti.

Medical Park Hastaneler Grubu'nun kalitesini Çukurova Bölgesine taşıyan Tarsus Hastanesi hizmete girdi. İlk gün Tarsus protokolünün de sağlık kontrolünden geçirildiği hastanede iç hastalıkları başta olmak üzere çeşitli servislerde hasta kabulü gerçekleştirildi.

Açılış günü yoğun ilgi gören Medical Park Tarsus Hastanesi'nin ilk hastası olan Gülgün Ataman'a Genel Müdür Ahmet Uyan tarafından çiçek sunuldu. Ataman'ın hastaneden ücretsiz olarak check-up hizmetinden yararlanabileceğini söyleyen Ahmet Uyan, geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Daha sonra İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Yalçın Aslan, Gülgün Ataman'ı muayene etti.

Medical Park Hastaneler Grubu'nun hizmet zincirinin yeni bir halkası olan Tarsus Hastanesi 12 bin metrekare kapalı alanıyla 9 kattan oluşuyor. Toplam 157 yatağa sahip olan Tarsus Hastanesi'nde ileri teknoloji tıbbi donanımlarla desteklenmiş  46 yoğun bakım yatağı, 5 ameliyathane, 87 servis yatağı ve günübirlik hastaların takibinde kullanılmak üzere 24 gözlem yatağı bulunuyor. 38'i hekim, 125'i sağlık personeli olmak üzere idari ve teknik kadroyla birlikte 400 kişilik bir ekiple hizmetlerine başlayan Medical Park Tarsus Hastanesi, bölgeye en kaliteli sağlık hizmetini taşımayı hedefliyor.

Medical Park Tarsus Hastanesi, grup hastanelerinde olduğu gibi tüm branşlarda Sosyal Güvenlik Kurumu'yla anlaşmaya giderek, 'Herkes İçin Sağlık' misyonu rehberliğinde SGK güvencesiyle hizmetlerine devam edecek. SGK'yla anlaşmanın yanı sıra özel sağlık sigortaları ve anlaşmalı kurumlarla da işbirliğine gidilen Tarsus Hastanesi'nde bölgenin yanı sıra komşu ülkelerden de gelecek hastalara en iyi hizmet sunulması hedefleniyor.

 

Tarsus

Sağlık Köşesi

Romatizma yaklaşık 200 hastalığı içeriyor...

Eklemleri, kasları, damarları, omurgayı,...

devamı

Huzursuz bacak sendromu kadınlarda daha...

Bacaklarınızı hareket ettirmekten uykuya...

devamı

Dirençli yağ bölgelerinize dikkat!...

Dirençli yağ bölgeleri için, zayıflama ve...

devamı

Aşıyla korunma tedavi etmekten daha kolay...

Aşıyla korunma her insanın hakkıdır. Aşılama...

devamı

Hareketsizlik toplardamar tıkanıklığını kolaylaştırıyor...

Pıhtılaşmaya eğilimli bir genetik yapı toplardamar...

devamı

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.