Hastane Hakkında

Hastane Hakkında

Online Randevu

Medical Park Batman Hastane Kompleksi; 14800 m²'lik alanda hizmet veren, hasta konforunu ve memnuniyetini daima en üst seviyede tutmayı hedeflemiş, bölgenin en gelişmiş özel sağlık hizmeti veren hastanesidir. Hastanemiz 2007 yılı içinde 353.510 ve 2008'de 434.228 hasta ile Türkiye'de en çok hasta kabul eden özel hastane olma özelliğini de taşmaktadır.

Medical Park Batman Hastanesi; en son teknolojik cihazlarla donatılmış genel ve yeni doğan yoğun bakım üniteleri, laminer flow ile hepa filtreli tam steril havalandırma sistemli ameliyathaneleri, deneyimli hekim ve hemşire kadrosuyla uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunmaktadır. Ayrıca hastanemiz yoğun bakımlarında 24 saat boyunca kesintisiz hekim gözetimi sağlanmaktadır.

Hastanemizde gerçekleştirilen ve genel cerrahi, üroloji, ortopedi ve travmatoloji, göz, kbb, beyin ve sinir cerrahisi, çocuk cerrahisi, kadın hastalıkları ve doğum ile plastik cerrahi bölümleri tarafından yapılan ameliyatlarda avrupa standartlarında sonuçlar alınmaktadır. Genel cerrahi bölümümüz alanında uzman kadrosu ile günümüz ileri teknolojilerini takip ederek intragastrik balon (ıgb) sistemi ile zayıflatma, obezite cerrahisi, kanser cerrahisi, laparoskopik nissen ameliyatlarını başarılı bir şekilde yapmakta olup, aynı zamanda bölgede uygulanamayan ameliyatları da başarı ile gerçekleştirmektedir.

Hastanemiz; özellikle Kuzey Irak ve yurt dışından gelen hastaların ileri düzey özellikli ameliyatlarında en sık tercih edilen hastanelerin başında bulunmaktadır.

Medical Park Batman Hastanesinde manyetik rezonans, bilgisayarlı tomografi, 4 boyutlu ultrasonografi, dijital mamografi, kemik dansitometri, floroskopi, mobil röntgen cihazları gibi ileri düzey dijital radyoloji görüntüleme olanakları tanı ve tedavi sürecinde etkin rol oynamaktadır.

Androloji laboratuvarımız uluslararası normlara uygunluğu, sürekli güncellenen modern teknolojik alt yapısı ve yetkin personeliyle, androloji laboratuvarı olarak sektörünün referans noktası olma yolunda ilerlemeye devam etmektedir.

Medical Park Batman Hastanesi; 132 hastane yatağı, 22 gözlem yatağı, 15 yoğun bakım yatağı, 41 yeni doğan küvözü ve 5 ameliyathanesi ile tüm branşlarda 40'tan fazla alanında uzman hekim kadrosu ve güler yüzlü personeliyle siz değerli halkımıza 7 gün 24 saat kesintisiz kaliteli sağlık hizmeti sunmaktadır.

Batman

Sağlık Köşesi

Yedikleriniz sizi depresyona sokabilir...

Uzmanlar, depresyonu insanların yaşamı boyunca...

devamı

Sürekli tansiyon ölçmek tansiyonu yükseltiyor...

Bir hastalık düşünün her üç kişiden biri...

devamı

Oturarak çalışanlarda kıl dönmesi riski fazla...

Medical Park İzmir Hastanesi Genel Cerrahi...

devamı

Sünnet öncesi muayene önemli...

Medical Park İzmir Hastanesi Çocuk Cerrahisi...

devamı

Yo Yo Sendromu'na dikkat! ...

Yaz aylarının yaklaşmasıyla kilo fazlası...

devamı

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu
 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.