Hastane Hakkında

Hastane Hakkında

"Herkes İçin Sağlık" mottosuyla yola çıktığımız ilk günden bu yana ileri tanı ve tedavi yöntemlerini, uzman hekim kadromuz, benimsediğimiz hasta odaklı üstün hizmet anlayışıyla Türkiye'nin dört bir yanına ulaştırmak için hiç durmadan çalıştık, bu uğurda geliştik ve yaygınlaştık. Bugün Batman'dan Trabzon'a kadar 22 hastane ve 14 bin kişilik dev bir ekiple Türkiye'nin en büyük hastaneler grubu olduk.

Bundan sonra da ileri teknolojimizle bilimle beslenen yeni fikirlerimizi sağlıkta dünya standartlarını aşmak için kurguluyor, yaşam kalitesini yükseltecek her adımın, şifa verecek her dokunuşun, sağlıklı bir nefes kadar yakınınızda olmasını hedefliyoruz.

Şimdi ise İstanbul'un en büyük özel hastanesi, Medical Park Gaziosmanpaşa ile Ekim ayında hizmetinizdeyiz.

SAĞLIĞIN MÜKEMMELİYET MERKEZİ

Yenilikçi tıp teknolojileri, kişiye özel ileri tanı ve tedavi yöntemleriyle misafirlerine ayrıcalıklı hizmeti ilke edinen Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi, 60 bin metrekare kapalı alanda 517 yatak kapasitesi, 61 yoğun bakım yatak kapasitesi, 15 ameliyathane ile kısa zamanda Türkiye'nin referans hastanesi olmayı hedefliyor.

ALANINDA OTORİTE SAHİBİ HEKİM KADROSU

Hizmet sunuş şeklinden teknolojik alt yapısına, her biri elde ettiği başarılarıyla alanında otorite kabul edilen akademik unvan sahibi hekim kadrosundan, hasta ilişkileri yaklaşımına kadar sağlık sektöründe yeni bir ekol yaratmaya hazırlanan Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi, multidisipliner çalışmayı kendine amaç edindi. 360 derecelik hizmet anlayışıyla Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi, kardiyolojiden kadın doğuma, pediatriden ürolojiye tüm branşlarda 1500 kişilik ekibiyle sağlıkta uluslararası kalite kurallarını temsil eden Joint Commission International (JCI) standartlarıyla hizmet vererek İstanbul'un sağlıkta mükemmeliyet merkezi olacak.

MEDICAL PARK SULTANGAZİ HASTANESİ 21 YILLIK TECRÜBESİYLE GAZİOSMANPAŞA'DA!

1996 yılından bu yana sadece Sultangazi değil çevre ilçelerden binlerce hastanın yaşam kalitesini yükseltecek her adımda yanında olan Medical Park Sultangazi Hastanesi, sağlıktaki 21 yıllık tecrübesini, uzman hekim kadrosuyla Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi'ne taşıyarak misafirlerine kendilerini özel hissettirecek uygulamalarıyla daha da güçlenerek hizmet verecek.Gaziosmanpaşa

Sağlık Köşesi

Sporcu Çocuklara Beslenme Reçetesi...

Okul çağındaki sporcu çocuklarda, hem büyüme...

devamı

Kurban Bayramı'nda Beslenmeye Dikkat!...

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Beslenme...

devamı

İş Hayatında Güzel Olmak ve Artıları...

Okul bitip iş yaşamına atıldığınızda, bu...

devamı

Trafik, Bel ve Boyun Ağrısına Neden Oluyor...

Özellikle büyük şehirlerde iş ve eğitim yaşantımız...

devamı

Yaz Mevsiminde Saç Ekimi Yaptırılabilir mi?...

Saç ekimi yaptırmak isteyenler, kararlarını...

devamı

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu
 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.