Haberler

Orduspor sağlıkta Medical Park Ordu Hastanesi'ne Emanet…

Medical Park Ordu Hastanesi Genel Müdürü Uzm. Dr. Mehmet SAĞRA ve Orduspor Kulüp Başkanı Nedim TÜRKMEN, 19.10.09 tarihinde Orduspor Durugöl Tesisleri'nde yapılan basın toplantısıyla Medical Park Ordu Hastanesi'nin Orduspor'un 2009-2010 sezonunda sağlık sponsoru olduğunu açıkladı.

Sponsorluk anlaşmasının da imzalandığı toplantıda Medical Park Ordu Hastanesi Genel Müdürü Uzm. Dr. Mehmet Sağra ve Orduspor Kulüp Başkanı Nedim Türkmen kısa bir açıklama yaptı;

Medical Park Ordu Hastanesi Genel Müdürü Meğmet SAĞRA;

"Biz Medical Park Ordu Hastanesi olarak, şehrimizi Bank Asya 1 Lig'de temsil eden Orduspor'u desteklemekten gurur duyuyoruz. Orduspor'un 2009-2010 futbol sezonu boyunca sağlık sponsoru olduk. Bu dönemde futbolcularımızın ve hocaların, sağlık kontrollerini, olmasını hiç dilemeyiz ama bütün sakatlanmalarda, oluşabilecek bütün sporcu kazalarında, kısaca sağlık alanında ihtiyaç duydukları her türlü hizmette Medical Park Ordu Hastanesi olarak Orduspor 'un yanında olacağız. Bu konuda yeterli altyapımız ve kadromuz mevcut. Köklü bir kurum olan Orduspor ile iş birliği yapmanın gururunu yaşıyoruz" dedi.

Orduspor Kulübü başkanı Nedim Türkmen ise;

"Henüz iki ay önce faaliyete geçen bir hastane olmasına rağmen Medical Park Ordu hastanesi Orduspor'umuza sponsor oldu. Biz yola çıkarken kurumların birbirini desteklemesiyle Ordu'da önemli işlere imza atılabileceğini dile getirmiştik. Bizim çağrımıza ilk cevap veren Medical Park oldu. Bir Ordulu olarak şehrimde büyük kurumların yatırım yaptığını görmek beni mutlu ediyor. Daha iyi günler için hep birlikte çalışacağız. Orduspor ve Medical Park ismini bundan sonra daha sık duyacaksınız." diye belirtti.

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.