Haberler

Avrupalı Hastaya Medical Park'ta Saç Nakli

Fransa'dan tatil için Batman'a gelen Joseph ADLIK saç ekimi yaptırmak için Avrupa yerine Batman Medical Park Hastanesini tercih etti.

Saç ekiminde dünyada en son kullanılan yöntem olan Micromotor FUE ile saç ekimini Batman'a getiren Medical Park hastanesi dünya standardında bir hizmet sunduğunu Avrupalı hastakara tedavi uygulayarak ıspatladı. 3000 kök saç nakli yapılan 39 yaşındaki Joseph bey yıllar içinde kaybetmiş olduğu saçlarına başarılı bir operasyonla yeniden kavuşmuş oldu. Yüksek sıtandartlarda uygulamanın yanısıra Medical Park Batman Hastanesi'nin fiyatta da çazip olduğunu söyleyen yetkililer, Avrupa ülkelerinde 5000 Euro ya yapılan saç ekimi Medical Park Batman hastanesinde %70 daha uygun fiyatlara yapıldığını belirtiler. Saç ekiminin ortalama 6-8 saat sürdüğünün ve işlemden 1 gün sonra aktif yaşama dönülebildiğini ifade ettiler.

Saç ekimi ve saç dökülmesi konusunda uzmanlar tarafından ücretsiz danışmanlık hizmetide verendiklerini belirten hastane yetkilileri, "saç dökülmesi ve ekimi konusunda müzdarip olanlara uzmanlarımızla öcretsiz ön grüşme ile saç ekimi yapmak isteyenlerin sorulaarını yanıtlıyor ve bilgilendiriyoruz. Görüşme için 444 44 84 nolu telefonu arayarak randevu almaları yeterlidir" dediler.

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.