Haberler

Kuzey Iraklı Müzisyen Tarsus'ta Şifa Buldu

Kuzey Irak'tan gelen Türkmen tiyatro sanatçısı ve müzisyen Mahmut Kılıç (58), bir süre önce Tarsus'ta hizmete giren Medical Park Tarsus Hastanesi'nde tedavi gördü. Şeker ve sedef hastası olan Kılıç, "Çok iyi şekilde ilgilendiler, oldukça memnun kaldım" dedi.

Bir ay önce hizmete giren Medical Park Tarsus Hastanesi'ne Çukurova ve Türkiye'nin değişik bölgelerinden hasta gelirken, hastane yurt dışından ilk hastasını da tedavi etti. Medical Park Tarsus Hastanesi'nin ilk yurt dışı hastası Kuzey Irak'ta yaşayan Türkmen tiyatro sanatçısı ve müzisyen Mahmut Kılıç oldu. Tarsus Belediyesi'nin bu yıl 5'inci kez düzenlediği "Türk Dünyası Tiyatro Günleri" için kente gelen ve rahatsızlığı için kontrolden geçmek isteyen Kılıç'ı, tavsiye üzerine geldiği Medical Park Hastanesi'nde İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Yalçın Aslan muayene etti.

TEMASIMI KESMEYECEĞİM

İlgiden memnun kaldığını belirten Mahmut Kılıç, 4 yıldır şeker rahatsızlığı olduğunu, aynı zamanda sedef hastalığının bulunduğunu söyledi. Festivaller kapsamında bugüne kadar pek çok ülkeye gittiğini ve doktor kontrolünden geçtiğini anlatan Kılıç, "Türkiye'de de şimdiye kadar İstanbul'dan Şanlıurfa'ya, Konya'dan Adana'ya kadar birçok kentte bulundum" dedi. Tarsus'ta da belediye yöneticilerine gidebileceği iyi bir hastane olup olmadığını sorduğunu belirten Kılıç, "Bana Medical Park Tarsus'u önerdiler. Medical Park'ta ilgiyle karşılandım, memnun kaldım. Devamlı temas halinde olacağım. Tedavime devam edeceğim" diye konuştu.

ULUSLARARASI KALİTE

Medical Park Tarsus Hastanesi Genel Müdürü Ahmet Uyan ise uluslararası kalitede hizmet sunduklarını belirterek, şöyle konuştu: "Hastanemiz kısa süre önce hizmete girmesine karşın önemli bir dolulukla hizmet veriyor. Bugün bölgemizin yanı sıra Türkiye'nin farklı bölgelerinden gelen birçok hastamız var. Bu arada sadece yurt içinden değil yurt dışından gelen hastalara da hizmete başladık. Hedefimiz, uluslararası kalitede hizmet vererek sağlık turizmi kapsamında komşu ülkelerden hasta ağırlamak. Çalışmalarımız bu doğrultuda sürüyor"

 

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.