Haberler

72 Batmanspor Medical Park'ta

Önceki gün Medical Park Batman Hastanesi'nde imzalanan sağlık sponsorluğundan sonra 3. Lig ekiplerimizden 72 Batmanspor Medical Park Batman Hastanesi'de sağlık kontrolünden geçti.

Medical Park Batman Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçen 72 Batmanspor futbolcuları ve teknik heyet sağlık kontrolden geçerken sağlıklarının iyi olduğu gözlendi. Genel Müdür Veysi KUBBA futbol takımlarımıza sağlık sponsoru olmaktan büyük bir memnuniyet duyduğunu belirtirken "Bu yıl her iki profesyonel futbol takımlarımız zorlu bir lig maratondan geçecekler. Futbolcularımız bu yorucu maratonda daha sağlıklı olabilmeleri için Medical  Park Hastanesi olarak elimizden gelen her türlü yardımı yapacağız" dedi.

72 Batmanspor Teknik Direktörü Yahya KAYRA Medical Park Batman Hastanesi'nin yapmış oldukları sağlık sponsorluğu nedeniyle futbolcularının daha sağlıklı olacaklarını söylerken, Medica Park Batman Hastanesi Genel Müdürü Veysi KUBBA'ya teşekkür ederek Medical park Batman Hastanesi'nin diğer kurumlara örnek olmasını istedi.

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.