Haberler

Yılmaz Erdoğan Sağlık Kontrolünden Geçti

Yoğun çalışma temposu içinde sağlığını ihmal etmeyen ünlü tiyatro sanatçısı Yılmaz Erdoğan, Medical Park Bahçelievler Hastanesi'ne gelerek geniş kapsamlı bir check-up yaptırdı. Yapılan tetkikler sonucunda Erdoğan'ın herhangi bir sağlık problemi olmadığı belirlendi.

İkinci kez baba olmaya hazırlanan ve tatlı bir heyecan yaşayan sanatçı Yılmaz Erdoğan, herkese ama özellikle de sanatçı arkadaşlarına çağrıda bulunarak, düzenli aralıklarla sağlık kontrolünden geçmelerini istedi:

KAYBETMEDEN KIYMETİNİ BİLELİM

"Aslında yılda iki kez sağlık kontrolünden geçmemiz gerekiyor. Özellikle de biz sanatçılar yoğun iş temposu içinde bunları atlıyoruz. Oysa ki sağlımız en değerli hazinemiz. Kıymetini anlamak için kaybetmeyi beklememeliyiz."

SAĞLIK DURUMU: "İYİ"

Yılmaz Erdoğan'ın sağlık durumu ile ilgili bilgi veren Medical Park Bahçelievler Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Barbaros Kınoğlu ise şunları söyledi. "Yılmaz Erdoğan'a geniş kapsamlı check-up yaptık. Kalp -Damar Sistemine ilişkin herhangi bir sorun tespit etmedik, diğer sistemlere yönelik yapılan tetkikleri de ilgili uzman hekimlerle değerlendirdik. Bugünkü tablosuyla Yılmaz Erdoğan'ın sağlık durumu gayet iyi. Herhangi bir tedavi gerektirecek ve kaygı uyandıracak durum söz konusu değil. Ancak bu taramaların her yıl yinelenmesi gerekmektedir."

 

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.