Haberler

Medical Park Sahne'de 1000 Kişi'ye Ulaştı

Medical Park Ordu Hastanesi Tiyatro Topluluğu, Ordu İl Valiliği'nin başlatmış olduğu Kardeş Okul-Kardeş Kurum projesi dahilinde kardeş okulu Ordu Atatürk Sağlık Meslek Lisesi için 1 Mayıs Pazar günü  Atatürk Kültür Merkezinde sahne aldı.

Hastane personelinden oluşan 15 kişilik ekip, mesai saatleri dışında arta kalan zamanlarda ve akşamları çalışarak Ah Gençlik Vah Gençlik tiyatro oyununu  hazırladı. Ve oyuncu kadrosu, oyunu gönüllü olarak sahneleyerek elde edilen gelirin tamamını Ordu Atatürk Sağlık Meslek Lisesi'ne bağışladı.

1000 Kişi İçin Sahnedeler…
Ordu Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu ailesinden Hikmet Altan Ve Zafer Bozdağ'ın yönettiği "Ah Gençlik Vah Gençlik" adlı oyun 3 kez sahnelenerek 1000 kişiye ulaştı.

Gençlik sorunlarının ve gençlerin aile içindeki durumlarının gözlemlendiği "Ah Gençlik Vah Gençlik" adlı oyunda yer olan oyuncu kadrosu seyircinin yoğun ilgisinden dolayı mutlu olduklarını paylaştılar.

Kardeş Okul-Kardeş Kurum projesi için gönüllü olarak  Medical Park Ordu Hastanesi Başhekimi Mahmut Bekir Gürcan,, "Sosyal sorumluluk projesinde olan bu Tiyatro oyunu ile Ordu İl Valiliği'nin yürütmüş olduğu Kardeş Okul-Kardeş Kurum projesi dahilinde belirlenmiş olan kardeş okul Ordu Atatürk Sağlık Meslek Lisesi'nin duvarları, sınıf sıraları yenilecek ve kardeş okulumuza; büyük eksikliği duyulan bilgisayar vb. eğitim destekleyici malzemeler satın alınacaktır. Bu projede gönüllü olarak yer alan hastane personelimiz Bir eğitim kurumuna yardım sağlayabileceği öğrencilerin eğitim standartlarını arttırabileceği için çok mutlular "dedi.

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.