Haberler

Medical Park'ta Bir Ekipte Kadın Doğum'a

Son dömenlerde tüm ünitelerini ekip haline dönüştüren Medical Park Batman Hastanesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları'ndan sonra Kadın Hastalıkları ve Doğum ünitesinide ekip haline getirdi.

Yaptığı başarılı hizmetlerden dolayı adından sıkça söz ettiren Medical Park Batman Hastanesi; daha önce diğer ünitelerde kuerduğu ekiplerden aldığı başarılı sonuçlardan sonra, Kadın Hastalıkları ve Doğum Ünitesi'ne de Op. Dr. Kemal Coşkun, Op. Dr. Sibel Tüner, Op. Dr. Burcu Artunç'la ekip kurdu. Bundan böyle bölgeye bu üç uzman doktorla hizmet verecek olan ünite, ekip ruhuyla ve herkes için sağlık presibile çalışacaklarını belirttiler.

Konuyla ilgili bilgi veren Başhekim Rad. Dr. Mahmut Akdağ, "Hastanemizde daha önce Beyin Cerrahi, KBB, Dahiliye, Ortopedi ve Çocuk ünitelerinde ekipler kurduk. Şimdide Kadın Hastalıkları ve Doğum Ünitesi'nde kurduğumuz yeni ekiple kaliteli sağlık hizmetini Batman ve bölge halkı için daha ileriye görürüyoruz. Medical Park Batman Hastanesi tüm ünitelerinde ekip ruhuyla Hizmetinizdedir" dedi.

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.