Haberler

Eski Devlet Bakanı Prof.Dr.Mehmet Salih Yıldırım Medical Park'ı Ziyaret Etti

20. ve 21. Dönem Şırnak Milletvekilliği ile Devlet Bakanlığı yapan, Prof Dr. Mehmet Salih YILDIRIM Batman Medical Park Hastanesi'ni ziyaret etti.

Şırnak'tan gelen Yıldırım, Medical Park Hastenesi'nde, Dahiliye Uzmanı Dr. Fadıl EDEBALI'nın gözetiminde tedavi olan, hasta Mehmet TEKİNALP ve Ortapedi Uzmanı Dr.Gökmen DENİZ'in yaptığı ameliyattan sonra, Medical Park yoğun bakım ünitesinde doktor gözetimi altında tedavisi devam edilen Halim ZEYREK'i ziyeret etti.

Tedavi gören hastaların durumu hakkında ilgili doktorlarla uzun uzun konuşan siyasetçi,hastalara "Emin ellerde,güven içinde tedavi oluyorsunuz. Sizin için Medical Park Hastanesi'nin en iyi hizmeti vereceğinden şüpheniz olmasın." diyerek hastaları teskin etti ve geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Batman Medical Park Genel Müdürü Veysi KUBBA tarafından ağırlanan, Eski Devlet Bakanı Prof.Dr.Mehmet Salih Yıldırım, Batman Medical Park Hastanesi çalışmaları hakkında bilgilendirildi. Kubba ile bir süre sohbet eden YILDIRIM, hastane yönetimine başarı dileklerinde bulunarak hastaneden ayrıldı.

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.