Haberler

Medical Park'tan Sağlıklı Yaşam ve Spora Tam Destek

Medical Park Samsun Hastanesi; Herkes için sağlıklı yaşam ve Spor Programının ana sponsoru olarak; sağlıklı yaşam ve Spora vermiş olduğu desteğe bir yenisini ekledi.

Samsun Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ve Herkes için Spor Federasyonu tarafından organize edilen program Medical Park Hastanesi sponsorluğundaCumartesi ve Pazar olmak üzere iki gün boyunca Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirildi. İlk gün açılışı Samsun Valisi Sn: Hüseyin AKSOY tarafından yapılan organizasyonda Sağlıklı Beslenme ve Spor aktiviteleri gerçekleştirildi. Meydana kurulan dev balon oyun alanlarında çocuklar gönüllerince eğlenme fırsatı buldu.

Medical Park Hastanesi sponsorluğunda gerçekleşen Grup Laçin konseri organizasyonun ikinci gününde gerçekleşti. Yoğun bir katılımla gerçekleşen konserde, alandaki sağlık hizmeti de Medical Park Samsun Hastanesi Ambulansı ve sağlık ekibiyle verildi.

Aynı gün; Medical Park Samsun Hastanesine ayrılan alanda; ücretsiz kan şekeri ve tansiyon ölçümleri de yapıldı. Yaklaşık 200 kişiye kan şekeri ve tansiyon ölçümü yapılan organizasyonda Medical Park Hastanesi çadırı oldukça yoğun ilgi topladı.

Medical Park Samsun Hastanesi kurulduğu günden bu yana, Samsun ve bölge halkına sunmuş olduğu kaliteli sağlık hizmeti yanında, halk sağlığına yönelik bilgilendirme çalışmalarının yanı sıra sağlıklı yaşam ve spora vermiş olduğu destek ile de dikkat çekmektedir.

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.