Haberler

Medical Park Batman 15 Yaşında

Yıllardır bölge halkına kaliteli sağlık hizmeti veren Medical Park Batman Hastanesi 15.yılını görkemli bir şekilde kutladı.

Kuruluşunun 15.yılını, 14 Mart Tıp Bayramı ile birleştiren Medical Park Batman Hastanesi, T.P.A.O tesislerine ait Kristal Park'ta görkemli bir davet verdi. Hastane çalışanlarının yanı sıra, başta Vali Ahmet Turhan olmak üzere birçok protokol üyesi ve Medical Park Hastaneler Grubu yöneticileri ile çalışanları da hastanenin 15. yıl kutlamasına katıldılar. Kusursuz geçen görkemli gecede, Medical Park Batman Hastanesi 15.yıl için özel hazırlanan pasta; Vali Ahmet Turhan, protokol üyeleri ve hastane yöneticileri ile beraber kesildi. Pasta kesimi ardından, hastanenin kuruluşundan bugüne emek veren kurucular, doktorlar ve personeller,Turhan tarafından plaket ve takdir belgeleriyle ödüllendirildi.

Gaziantep ve Siirt'ten gelen müzik gruplarıyla eğlenen davetlilerin coşkusuna Vali Ahmet Turhan'da renk kattı. Hastane çalışanlarıyla halay çeken Turhan, sıcaklığı ve yakınlığıyla tüm çalışanları tebrik etti. Gecenin anlam ve önemi ile ilgili konuşan Medical Park Batman Hastanesi Genel Müdürü Veysi Kubba çalışanlara duygulu anlar yaşatırken hastane çalışanları ve yöneticileri tarafından ayakta alkışlandı. Kutlama, Başhekim  Rad. Dr. Mahmut Akdağ'ın 14 Mart Tıp Bayramı ile ilgili yaptığı konuşmasından sonra, yönetim tarafından davetlilere hediyeler verilerek coşku içinde devam etti.INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.