Haberler

Medical Park Spora Destek Olmaya Devam Ediyor

Bu yıl Batman futbol takımlarına sponsorluğuyla takdir toplayan Medical Park Batman Hastanesi şimdi de 72 Batmanspor'a sponsor oldu.

Bu dönem Petrolspora sponsor olan ve Tüm futbolcu-teknik heyeti sağlık kontrolünden geçiren Medical Park şimdi de 72 Batmanspor'a sponsor oldu. İmzaların Medical Park'ta atıldığı sponsorluk anlaşmasında Medical Park Batman Hastanesi Genel müdürü Veysi KUBBA, 72 Batmanspor Klüp Başkanı Mehmet Reşit KAYDU ve Teknik Direktörü Yahya KAYRA hazır bulundu. Medical Park'ın destek olmasından sonderece memnun olduklarını belirten 72 Batmanspor yönetimi, "İlimizde spor ve sporcuya böyle destek olan gönüllü kuruluşların olması son derece önemlidir. Medical Park Hastanesi ve yönetimine teşkkür ediyoruz dediler.

Takım en kısa zamandasağlık kontrolünden geçeçek

Takımın en kısa zamanda Medical Park'ta sağlık kontrolünden geçeceğini belirten Medicalpark Genel Müdürü Veysi KUBBA, "Takımdaki tüm arkadaşlarımızın sağlık kontrolünü ve gerekli tüm ihtiyaçlarını karşılayacağız. Amacımız Batman'daki takımlara destek olarak onları en iyi yerlere getirmektir. Bundan sonra da bu tür anlaşmalara devam edeceğiz" dedi.

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.