Haberler

Petrolsporun'un "en sağlıklı" transferi: Medical Park

Petrolspor'un sağlık destekçisi "Herkes İçin Sağlık" sloganıyla tüm Türkiye'ye sağlık hizmetlerini ulaştıran Medical Park Hastaneler Grubu oldu. Petrol Spor Kulübü Başkanı Besim Şişman, T.PA.O. Bölge Müdürü Süleyman Çalık ve Medical Park Batman Hastanesi Genel Müdürü Veysi Kubba'nın katılımıyla düzenlenen imza töreniyle; Medical Park Hastanesi, Petrolspor Kulübü'nün sağlık hizmetlerinin destekçisi oldu.

Futbolcuların sağlığı Medical Park'a emanet! Gerçekleştirilen işbirliği kapsamında; Petrolspor'un sağlık sponsorluğunu üstlenen Medical Park Hastaneler Grubu Petrolspor'un tüm sporcu, teknik heyet ve çalışanlarının sağlık hizmetlerinin destekçisi olacak.

Petrolspor'un ev sahibi olduğu stadyumlarda gerçekleşen müsabakalarda ambulans ve sağlık ekibi ile de hizmet verecek olan Medical Park Hastaneler Grubu, Petrolspor tesislerinin sağlık merkezinide de faaliyetlerde bulunucak.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Medical Park Batman Hastanesi Genel Müdürü Veysi Kubba,''Grubumuz Türkiye genelinde bu tarz sponsorluklar yapmaktadır. Petrolspor Kulübü ile yaptığımız bu anlaşma neticesinde başarı ümit ediyor ve Petrolspor'a vermekte olduğumuz destekle kulübümüz daha iyi yerlere gelmesini istiyoruz." dedi.

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.