Haberler

Cansız Manken Vahe Medical Park'ta !

Cansız manken olarak tanınan ve TV8 ekranlarında "İL İL TÜRKİYE" isimli bir programla evlere konuk olan Vahe Kılıçaslan Gaziantep çekimleri sırasında Medical Park Hastanesini de ziyaret etti. Cansız manken Kılıçaslan'a Çılgın Dersane dizisinin ünlü oyuncusu Duygu Çetinkaya'da eşlik etti.

Hastaneyi ziyaretinde soruları yanıtlayan Cansız Manken, Gaziantep'i çok sevdiğini ve ikinci memleketi gibi gördüğünü söyledi.  Program çekimleri için geldikleri Gaziantep'te, gördükleri ilgiden memnun olduklarını ifade eden Vahe Kılıçaslan, Medical Park Hastanesine de ziyarette bulunduklarını, ve Medical Park'ın Gaziantep'e yakışır A sınıfı bir hastane olduğunu kaydetti.

Modern tıp teknolojilerinin kullanıldığı Radyasyon Onkolojisi, Anjyo ünitesi ve radyoloji gibi bölümleri ziyaret eden Kılıçaslan, sağlık alanında Gaziantep'te  dev atılımlar yapıldığına dikkati çekti.

Medical Park Gaziantep Hastanesi Genel Müdürü Hayrullah Kubba ise, Vahe Kılıçaslan ve ekibinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi;

"İl İl Türkiye Programı kapsamında, şehrimizi ziyarete gelen ve kendisini ekranlardan yakinen tanıdığımız Vahe Kılıçaslan, hastanemizi ziyaret etmiştir, kendilerini burada görmekten kıvanç duyuyoruz. Şehirlerimizin tanıtımı açısından son derece önemli olan bur tür programlara yaptığı katkıdan ötürü kendisine teşekkür ediyoruz." diyerek hastanenin faaliyetleri ile ilgi bilgiler verdi.

Her hafta farklı bir şehrin tanıtıldığı ve bu haftaki bölümünde Gaziantep'in yer alacağı "Vaheyle il il Türkiye" programı, Cumartesi ve Pazar günleri saat 12'de TV8 ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.