Haberler

Galatasaray'ın "en sağlıklı" transferi: Medical Park

Galatasaray Spor Kulübü'nün 2010-2011 sezonu sağlık destekçisi "Herkes İçin Sağlık" sloganıyla tüm Türkiye'ye sağlık hizmetlerini ulaştıran Medical Park Hastaneler Grubu oldu. Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat, Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Yiğit Şardan ve Medical Park Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Usta'nın katılımıyla 28 Mayıs 2010 tarihinde Swissotel'de düzenlenen imza töreninde; Medical Park Hastaneler Grubu'nun, Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı başta olmak üzere Galatasaray Spor Kulübü'nün sağlık hizmetlerinin destekçisi olduğu, aynı zamanda Galatasaray Bayan Basketbol ve Voleybol Takımları'nın da ana sponsorluğunu üstlendiği açıklandı.

Futbolcuların sağlığı Medical Park'a emanet!
Gerçekleştirilenişbirliği kapsamında; Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı başta olmak üzere Galatasaray Futbol Akademisi'nin sağlık sponsorluğunu üstlenen Medical Park Hastaneler Grubu böylece Galatasaray'ın tüm sporcu, teknik heyet ve çalışanlarının sağlık hizmetlerinin destekçisi olacak.

Galatasaray Medical Park Sağlık Merkezi
Galatasaray'ın ev sahibi olduğu stadyumlarda gerçekleşen müsabakalarda ambulans ve sağlık ekibi ile de hizmet verecek olan Medical Park Hastaneler Grubu, Florya Metin Oktay Tesisleri içinde Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı'nın kullanımına yönelik gerekli ekipmanların teminini de sağlayarak Takıma tam destek sunacak. Galatasaray Spor Kulübü Sağlık Ekibinin görev yapacağı Florya'daki tesisler, yeni sezonda Galatasaray Medical Park Sağlık Merkezi olarak anılacak.

Galatasaray Bayan Basketbol ve Voleybol takımları, 2010-2011 sezonunda sahalarda "Galatasaray Medical Park" olarak anılacak.
Sağlık desteğinin yanı sıra Galatasaray Bayan Basketbol (A) Takımı ve Bayan Voleybol (A) Takımı'nın ana sponsorluğunu da üstlenen Medical Park Hastaneler Grubu bununla beraber Galatasaray Basketbol Erkek (A) takımı ve Voleybol Erkek (A) takımları sağlık sponsorluğu ve Galatasaray Basketbol, Voleybol Altyapı takımlarının sağlık sponsorluğunu da üstleniyor. 2010-2011 sezonunda sahalarda "Galatasaray Medical Park" olarak anılacak takım, yeni sezona da iddialı giriyor.

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.