Haberler

48 Kiloluk Mucizevi Zayiflama

Medical Park Batman Hastanesi'ne 172 kilo ile başvuran Hakime YAKUT Hastanenin deneyimli diyetisyen ve doktorları gözetiminde 48 kilo verdi.

Batman Aydınlıkevler Mahallesinde ikamet eden ve hiç çocuğu olmayan Hakime YAKUT (1950) eşinide kaybetmenin üzüntü ile hızla kilo almaya ifade ederken, ergenlikten beri kilolu bir yapıya sahip olduğunu ve üst üste gelen üzüntülerle hızlı bir şekilde kilo aldığını ve buna bir türlü engel olamadığını belirtti.

172.8 Kiloyla Medical Park'a Başvurur

Fazla kilolardan dolayı hayatı yaşanmaz hale gelen ve hareket güçlüğü yaşayan YAKUT, kilolarından sağlıklı bir şekilde kurtulmak için kendini Medical Park Batman Hastanesi deneğimli diyetisyen ve doktorlara emanet etti. Buna benzer vakalarda başarılı sonuçlarla kendinden sıkça söz ettiren hastane, Diyetisyeni Özgür ATALAY'ın başarılı diyet programlarıyla hastayı yaşına rağmen 172.8 kilodan 124.8 kiloya sağlıklı bir şekilde düşürmeyi başardı.

Hedef 100'ün Altına Düşmek

48 kilo vererek hayatını değiştiren Hakime YAKUT, bu defada kendisini rahatsız eden bölgesel kilolarından kurtulmak için hastanenin Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahı Op. Dr. Serkan Süleyman ASLAN'a başvurdu. Başarılı bir göğüs küçültme operasyonundan sonra taburcu olan hasta "uzun süredir bu kadar rahatlıkla yürüyemiyordum, doktorlarım "hedef 100 kilonun altına düşmek" diyor. Bende elimden gelini yaparak doktorlarımın hedefine ulaşmak istiyorum. Dyt. Özgür ATALAY, Op. Dr. Serkan Süleyman ASLAN ve tüm Medical Park Hastanesi çalışanlarına teşekkür ederim" dedi.

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.