Haberler

Vali Orhan Düzgün'den Medical Park'a Ziyaret

Ordu Valisi Orhan Düzgün Medical Park Ordu Hastanesi Yöneticileri ve Doktorları Kahvaltı'da bir araya geldi.

Ordu Valisi Orhan Düzgün ve eşi Gül Düzgün, Ordu Garnizon Komutanı J.Albay İsmail Güney,  Belediye başkanı Seyit Torun, İl Emniyet Müdürü Mehmet Avcı ve eşi Medical Park Ordu Hastanesi yönetim kadrosu ve doktorları ile Medical Park Ordu Hastanesi'nde kahvaltıda bir araya geldi.

Kahvaltı öncesinde Medical Park Ordu Hastane'sini gezen ve incelemelerde bulunan Ordu Valisi Orhan Düzgün Medical Park Ordu Hastanesi Genel Koordinatörü Op.Dr. Hikmet Çavuş'tan hastane hakkında bilgi aldı.

Medical Park Ordu Hastanesi'nin sermaye yatırımı açısından cumhuriyet tarihinde Ordu'ya yapılmış en büyük yatırım olduğunu anlatan Çavuş, Medical Park Ordu Hastanesi 450'yi aşan personeli, teknik donanım ve alt yapısıyla sadece Ordu'ya değil bölgeye ve Türkiye'ye hitap eden bir hastane olduğunu belirtti.  Amaçlarının öncelikle Ordu halkının hemen başuçlarında olan bir merkezde ihtiyaçları olan her türlü tedaviyi alabilmelerini sağlamak olduğunu vurgulayan Medical Park Ordu Hastanesi Genel Koordinatörü Op.Dr. Hikmet Çavuş bu yolda önem işlere imza attıklarını, Onkoloji Cerrahisi, Kalp Damar Cerrahisi, Beyin Cerrahisi gibi bölge için özel önem taşıyan branşlarda bölgede ilk defa gerçekleşen bir çok operasyona imza atan bir ekiple çalıştıklarını belirtti.

Op.Dr. Hikmet Çavuş; " Medical Park Ordu Hastanesi  bünyesinde on ikisi Yeni doğan olmak üzere toplam kırk adet yoğum bakım yatağı bulunuyor.  40 yataklı Yoğun bakım ünitesinin bölgedeki özel hastaneler arasında kapasitesi açısından benzersiz. Anjiyo-balon-stent işlemlerinde ve kalp ameliyatlarında fark ücreti almadan hizmet veriyoruz. Gerek uygun fiyat politikamızdan, gerekse hizmet kalitemizden hastalarımız çok memnun." dedi.

Vali Düzgün, bölge halkına kaliteli sağlık hizmeti sunan Medical Park Hastanesini gezdiklerini belirterek, böyle bir sağlık tesisinin bölgeye kazandırılmış olmasından memnuniyet duyduğunu ifade etti. Son yıllarda Ordu'da sağlık sektörünün hızla geliştiğini belirtti. Herkes için sağlık ilkesiyle hizmet vermek için yola çıkan bu kurumun, sadece Ordu halkı için değil, komşu iller için de büyük bir kazanım olduğunu belirterek, hastane yönetiminin başarılarının devamını diledi.INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.