Haberler

Medical Park Tarsus Hastanesi'nde Basınla Tanışma Toplantısı Yapıldı

Türkiye'nin en büyük sağlık kuruluşlarından Medical Park Hastaneler Grubu, 15 yıllık tecrübesini Tarsus'a taşıdı. Türkiye genelindeki hastaneler zincirine yeni halkalar eklemeye devam eden Medical Park Hastaneler Grubu, şimdi de pamuk diyarı Çukurova'yla buluştu. Grubun 15'inci hastanesi olan Medical Park Tarsus Hastanesi hasta kabulü öncesi basınla tanışma toplantısı düzenledi.

HERKES İÇİN SAĞLIK

Medical Park Tarsus Hastanesi'nin hizmete giriyor olması nedeniyle düzenlenen basın toplantısında konuşan Medical Park Tarsus Hastanesi Genel Müdürü Ahmet Uyan, hedeflerinin herkese kaliteli sağlık hizmeti sunmak olduğunu söyledi. 'Herkes İçin Sağlık' misyonu doğrultusunda hizmetlerini sürdüreceklerini vurgulayan Genel Müdür Uyan, "Hastanemiz sağlık hizmeti almak isteyen tüm SGK'lılara, herkese açık olacak. Tarsus Hastanesi'ne taşıdığımız kalite ve tecrübeden her kesimin istifade etmesini sağlayacağız. Tarsus'a ve bölgemize böylesine büyük bir sağlık kurumu kazandırmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz" diye konuştu.

400 YENİ İSTİHDAM YAPILDI

Toplantıda konuşan Medical Park Tarsus Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Tuncer Toklu ise hastanenin Tarsus ve bölgeye sağlık hizmetleri alanında birçok yenilik kazandıracağını ifade etti. Çok sayıda branşla hizmet vereceklerini belirten Toklu, şu bilgileri verdi: "Hastanemiz uzman hekim kadromuz ve ileri teknoloji tıbbi cihazlarla bölgenin hizmetinde olacak. 38'i hekim, 125'i sağlık personeli olmak üzere idari ve teknik kadroyla birlikte 400 kişilik bir ekiple hizmetlerine başlayan Medical Park Tarsus Hastanesi, bölgeye en kaliteli sağlık hizmetini taşımayı hedefliyor. Tüm birimlerimizle iddialıyız."

Medical Park Tarsus Hastanesi Hakkında

Medical Park Hastaneler Grubu'nun hizmet zincirinin yeni bir halkası olan Tarsus Hastanesi 12 bin metrekare kapalı alanıyla 9 kattan oluşuyor. Toplam 157 yatağa sahip olan Tarsus Hastanesi'nde ileri teknoloji tıbbi donanımlarla desteklenmiş 46 yoğun bakım yatağı, 5 ameliyathane, 87 servis yatağı ve günübirlik hastaların takibinde kullanılmak üzere 24 gözlem yatağı bulunuyor.

Medical Park Tarsus Hastanesi, grup hastanelerinde olduğu gibi tüm branşlarda Sosyal Güvenlik Kurumu'yla anlaşmaya giderek, 'Herkes İçin Sağlık' misyonu rehberliğinde SGK güvencesiyle hizmetlerine devam edecek. SGK'yla anlaşmanın yanı sıra özel sağlık sigortaları ve anlaşmalı kurumlarla da işbirliğine gidilen Tarsus Hastanesi'nde bölgenin yanı sıra komşu ülkelerden de gelecek hastalara en iyi hizmet sunulması hedefleniyor.

Medical Park Tarsus Hastanesi; Ağız ve Diş Sağlığı, Anestezi ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Biyokimya, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Dermatoloji (Cildiye), Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi (KVC), Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz (KBB), Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji, Radyoloji, Laboratuvar bölümlerini de içeren çeşitli branşlarda hizmetlerine devam edecek. Hastane ayrıca modern teknolojiyle donatılmış varis tedavi merkeziyle de bölge sağlık sektörüne hizmetlerini sunacak.


 

 

 

 

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.