Haberler

Petrolspor Medicalpark'ta Sağlık Kontrolünden Geçti

2010-2011 sezonu için son hazırlaklarını tamamlayan Petrolspor Medical Park Özel Batman Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildi.

Yeni sezon hazırlıklarını T.P.A.O. Tesisleri'nde sürdüren Petrolspor futbolcuların sağlık kontrolü, Medical Park Özel Batman Hastanesinde gerçekleştirilirken, Kontrolden geçen tüm futbolcuların sağlık durumlarının iyi olduğu gözlendi. Hastanede açıklama yapan ve yeni sezona hazır olduklarını ifade eden teknik heyet; iyi bir ekip oluşturduklarını dile getirerek, "tüm futbolcu ve teknik heyeti sağlık kontrolünden geçirdik, rahat bir sezon geçireceğimizi düşünüyor ve yaptığımız transferleri olumlu görüyoruz. Ancak herşey maçlarda ortaya çıkacak. Tüm futbolcu ve teknik heyeti sağlık kontrolünden geçiren Medical Park Hastanesi ve yöneticilerine teşekkür ediyoruz" dediler.

Sağlık kontrolünden sonra Medical Park Özel Batman Hastanesi Genel müdürü Veysi Kubba'ya Petrolspor yönetini tarafınan "Veysi Kubba" yazılı Petrolspor forması hediye edildi. konuyla ilgili düşüncelerini belirten Kubba, Petrolspora destek olmaya her zaman hazır olduklarını belirtirken, "Bu yıl petrolsporu türübinde yanlız bırakmayağız ve bu sezon Petrolspor'a başarılar diliyorum" dedi.

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.