Haberler

Bursa Valisi Medical Park'ta

15.09.2010, 12.30'da Bursa Valisi Sn. Şahabettin Harput, Bursa hastanemizi ziyaret ederek hastalarla ve yöneticilerle sohbet etti.

Konuştuğu hastaların memnuniyetleri karşısında mutlu olduğunu belirten Sn. Şahabettin Harput, hastanemiz hizmetlerinden ekonomik anlamda dar gelirli hasta guruplarının da faydalanabilmesinin, Bursa'da sağlık anlamında yaşanan ciddi boşluğu doldurduğunu belirtti.

Bursa Valisi Harput, Medical Park Bursa Hastanesi yöneticileriyle yediği yemek sırasında da sağlık sistemiyle ciddi anlamda ilgilendiğini ve düzenli olarak İl Sağlık Müdürü'nden bilgiler aldığını, sağlık sektörünü takip ettiğini dile getirdi.

Vali Harput, ayrıca Bursa'da sağlığın ve özellikle sağlık turizminin ciddi bir potansiyelinin olduğunu ve Medical Park Bursa Hastanesi'nin de her tür sağlık sorununa cevap verecek şekilde başarılı olduğunu ifade etti.

Önümüzdeki günlerde Medical Park Bursa Hastanesi'nde sağlık kontrolünden de geçecek olan Bursa Valisi Şahabettin Harput, hastaneden memnun bir şekilde ayrıldı.

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.