Haberler

Dünya Halter Şampiyonası sağlık sponsoru Medical Park

13–27 Eylül 2010 Antalya'da Expo Center'da düzenlenen Dünya Halter Şampiyonasında Medical Park Grubu sağlık sponsoru oldu.

2010 yılı itibariyle, bugüne kadar amatör takımlara verdiğimiz destek çalışmalarını, profesyonel takımlarımız ile de genişleterek sürdürüyoruz. Medical Park Grubu için spora destek, sadece bir sponsorluk anlayışı taşımıyor. Türk sporunun gelişimine katkıda bulunmak amacıyla kulüplerimize verdiğimiz desteğin sporcu sağlığında çıtayı yükselteceği gibi, sportif başarıların artmasında etkili olacağı düşüncesindeyiz.

Türk sporunun ulusal başarı kriterlerinin yükselmesi kadar, uluslararası platformlarda göstereceği başarıya da destek olabilmek bizler için spor çalışmalarımızdaki önemli bir hedeftir.

Bu bağlamda Büyükler Dünya Halter Şampiyonasında Sağlık Sponsoru olan Medical Park Grubu'nun sağlık sponsorluğu anlaşması gereği;

Müsabakalar boyunca şampiyonanın yapıldığı Expo Center' da 1 doktor, 1 hemşire ve bir ambulans görevlendirildi. Gün boyunca oluşabilecek acil tedaviler tıbbi ekip tarafından gerçekleştirilmektedir. Salon içerisinde bulunan Doktor odası için gerekli tıbbi malzemeler temin edilmektedir. Hastanemize gelen sporcuların tedavileri eksiksiz olarak yapılmaktadır.

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.