Haberler

Medical Park Ailesi Kimsesiz Bebeği Bağrına Bastı

Kurban Bayramı'nın 1.günü büyük bir vicdansızlıkla özel bir hastanenin kapısına bırakılan 7 aylık doğan "kimsesiz bebek" Batman Kadın Doğum Hastanesi'ne götürüldükten sonra, durumu ciddiyetini koruduğu için bayramın 3.günü Medical Park Batman Hastanesi'ne sevk edilmişti.

Medical Park Batman Hastanesi yeni doğan yoğun bakım ünitesinde kuvöze alınan erkek bebek, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Orhan KÖKSAL gözetimi altında yaşamına devam etmektedir. Medical Park Batman Hastanesi'ne alındığı gün erken doğuma bağlı solunum yetmezliği çeken ve olması gereken kilonun altında olan kimsesiz bebeğin, kilosu ve sağlık durumu artık yerinde.

Minik bebek için sunduğu sağlık hizmetleriyle beraber sevgi ve şefkatini de esirgemeyen sağlık merkezi çalışanları, kimsesiz bebeği bağrına bastı ve "umut dolu bir yaşam" için bebeğe Umut ismini verdi. Bu duyarlı ve örnek davranışıyla A kalite hizmet anlayışının altını dolduran Medical Park Batman Hastanesi, ekip olarak Umut bebeğin sağlığı için büyük bir titizlikle bakımına devam etmektedir. Medical Park Ailesi'nin minik Umut'u, bugün hayatta ki 21.gününü yaşıyor.

 

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.