Haberler

MEDICAL PARK'ın spora ve sporcuya olan desteği sürüyor

Medical Park Samsun Hastanesi sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında, Samsun Engelli Gücü Spor Kulübü ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Samsun Engelli Gücü Spor Kulübü Başkanı İlhan ELMALI ve Medical Park Samsun Hastanesi Genel Müdürü Dr. Hikmet ÇAVUŞ tarafından imzalanan sözleşmede;

Medical Park Samsun Hastanesi Genel Müdürü Dr. Hikmet ÇAVUŞ ;

"Medical Park Sağlık Grubu olarak,her zaman sporun ve sporcunun yanındayız. Medical Park Samsun Hastanesi olarak gerçekleştirdiğimiz spor kulüpleri sponsorluklarımıza Samsun Engelligücü Spor Kulübünü de ekledik. Amacımız ; halkımıza sunmuş olduğumuz sağlık hizmetinin yanında sosyal sorumluluklarımızı da yerine getirmek üzere; Samsun Engelligücü Spor Kulübünün Deplasmanlı Ampute Futbol Süper liginde daha iyi imkanlarla mücadele etmesini sağlamak ve Samsun'unumuzu başarı ile temsil etmesine destek olabilmektir." dedi.

Samsun Engelligücü Spor Kulübü Başkanı İlhan ELMALI ;

Samsun Engelligücü Spor Kulübü; 2010-2011 sezonu deplasmanlı Ampute Futbol Süper Liginde , Medical Park Samsun Hastanesi sponsorluğunda mücadele edecektir. Medical Park Samsun Engelligücü olarak ilk maçımızı Gaziantep Şahinbey Belediyesi ile yapacağız. Sporun ve Sporcunun yakın destekçisi olan Medical Park Samsun Hastanesi yetkililerine; kulübümüz ve sporcularımız adına teşekkür etmek istiyorum.

Samsun Engelligücü Spor Kulübü olarak takımımızın,Medical Park Samsun Hastanesi desteğiyle 2010-2011 sezonunda Samsun'unumuzu en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.'' diyerek sözlerini tamamladı.

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.