Haberler

Seçkin Dershanesi Öğrencilerinden Medical Park Uşak Hastanesi'ne "Mesleki Tanıtım" Ziyareti

Sınava hazırlanan öğrenciler değişik meslekleri tanımalarını sağlamak ve bu alanda yapacakları tercihleri kolaylaştırmak amacıyla Medical Park Uşak Hastanesi'ne "Mesleki Tanıtım" ziyaretinde bulundu.

Medical Park Uşak Hastanesi'nde düzenlenen "Mesleki Tanıtım" gününde Dr. Gökalp Çağrı ÖZTÜRK doktorluk mesleği, Kurumsal Pazarlama Uzmanı Özlem Çümen Medical Park Hastaneler Grubu hakkında öğrencilere bilgiler verdi.

Dr. Gökalp ÖZTÜRK, sağlık mesleğinin her boyutunu anlatarak öğrencileri bu konuda bilgilendirdi. ÖZTÜRK, kendine soru soran öğrencilere ise pratik yaşamdan örnekler vererek bu mesleğin detayları noktasında öğrencilerin sorularını cevapladı. İnsan sağlığı gibi çok kritik bir alanla ilgili olan doktorluk mesleğinin mesai sınırının olmadığını 24 saati kapsayan bir meslek olduğunu belirten ÖZTÜRK, bu işin sevmeden asla yapılamayacağının da altını çizdi.

Öğrenciler ise, ziyaretin kendileri için oldukça yararlı geçtiğini belirterek, böylesi faaliyetlerin seçecekleri meslekler hakkında bilgilendirici olduğunu söylediler. Medical Park Uşak Hastanesi ziyarete gelen öğrenciler hastaneyi dolaştıktan sonra, yapılan çekilişle kendilerine check-up hediye edildi.

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.