Haberler

Maliye Bakanı Şimşek'ten Medical Park'a Ziyaret

Bazı temaslar için Gaziantep'te bulunan Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Medical Park Gaziantep Hastanesi'ni ziyaret etti.

Bakan Şimşek, Medical Park Gaziantep Hastanesi Genel Müdürü Hayrullah Kubba ve Başhekimi Op. Dr. Sedat Nuri Özdede ile birlikte acil servis, kalp ve damar cerrahisi, çocuk servisi ile yeni doğan yoğun bakım ünitelerini dolaştı.

Bakan Şimşek, acil servisi gezerken, Almanya'dan tedavi için gelen bir Türk iş adamının, Türkiye'deki sağlık sistemi ve hastanelerle ilgili övgü dolu sözleriyle karşılaştı. Daha sonra kalp ve damar cerrahisi servisine çıkan Mehmet Şimşek, odaları dolaşarak, ameliyat olan hastalarla tek tek ilgilendi ve sağlık durumları hakkında Başhekim Op. Dr. Sedat Nuri Özdede'den bilgi aldı.

Gaziantep merkez ve ilçelerinin yanı sıra Adıyaman, Kahramanmaraş, Şırnak'tan gelen kalp hastalarına da geçmiş olsun dileklerini ileten Bakan Şimşek, hastaların Ramazan ayını da kutladı. Hasta ve yakınlarının, hastaneyi beğendiklerini ve sağlık personelinin iyi yaklaşımından memnun olduklarını belirtmesi üzerine Bakan Şimşek, ''Ben yıllarca Avrupa'da kaldım, İngiltere'de 10 yıl yaşadım. Oralarda bu imkânlar yok'' dedi. Şimşek, böyle bir sağlık tesisinin Gaziantep için önemli bir kazanım olduğunu sözlerine ekledi.

Medical Park Gaziantep Hastanesi Genel Müdürü Hayrullah Kubba ise Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Sayın Bakanımız Gaziantep temasları çerçevesinde hastanemizi ziyaret etmişlerdir. Kendilerini burada görmekten onur ve gurur duyuyoruz" şeklinde konuştu.

Yeni doğan yoğun bakım ünitesi ve çocuk servisini de ziyaret eden Şimşek, hastalara çeşitli hediyeler verdi.

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.