Haberler

Medical Park & BAİA İşbirliği

Medical Park Özel Bursa Hastanesi ile Baia Otelleri arasında sağlık hizmetlerinde işbirliği protokolü imzalandı.

Sağlıkta global marka olmayı hedefleyen Medical Park Özel Bursa Hastanesi sağlık turizmini hedefleyerek, Turizm sektörünün önemli dinamiklerinden olan Baia Otelleriyle işbirliği protokolü imzaladı.

JCI Belgesi ( Uluslar arası Akreditasyon Belgesi) ile Bursa'da 'Herkes İçin Sağlık' sloganıyla yola çıkan Medical Park Bursa Hastanesi;  'Geri Dönmek İstemeyeceksiniz' sloganı ile turizme yeni bir dinamik getiren Sönmez Holding kuruluşları; Monte Baia Uludağ ve en son açılan Baia Bursa ile sağlık turizmini güçlendirirken, çalışanlarını da kaliteli sağlık hizmeti ile buluşturma kararı aldı.

Turizm ve sağlıkta; en önemli etkenin insan olduğundan yola çıkarak, kalitelerini buluşturan Medical Park ve Baia Otelleri uluslararası düzeyde sağlık turizmi için de ilk ve önemli bir adımı atarken Baia otelleri misafirleri ve çalışanları için de özel uygulamalarda çözüm ortaklığı kararı aldılar. İmza töreni Medical Park Özel Bursa Hastanesi Genel Müdürü Necip KOZALI ile Baia otellerinden Monte Baia Uludağ Genel Müdürü Bahadır SARPDERE ve Baia Bursa'nın Genel Müdürü Can KOÇAK'ın katılımıyla gerçekleştirildi. Törende konuşan Necip KOZALI yapılan anlaşmayla sağlık turizminin anlamlı adımlarından birinin atıldığına değinerek hem Baia Otelleri çalışanlarını hem de misafirlerini kaliteli sağlık hizmetiyle buluşturmaktan mutluluk duyacaklarını belirtti.

Monte Baia Uludağ Genel Müdürü Bahadır SARPDERE; Sağlık konusunda profesyonel bir destek almaya karar verdiklerini, araştırmaları sonucunda da en iyi hizmeti Medical Park'tan sağlayacaklarını düşünerek Baia otelleri çalışanlarının ve misafirlerinin ayaktan ve yatarak tedavilerinde bir işbirliği içine girildiğini vurguladı.


INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.