Haberler

Medical Park Hastaneler Grubu'ndan Trabzonspor Basketbol takımına büyük destek

Medical Park Hastaneler Grubu, Türkiye Basketbol İkinci Ligi'nde mücadele eden Trabzonspor Basketbol Takımı'na ana sponsor ve sağlık sponsoru oldu.

Medical Park Göztepe Hastanesi Kompleksi'nde yapılan imza töreninde, Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Medical Park Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Usta, Trabzonspor Basketbol Kulübü Asbaşkanı Celil Hekimoğlu, bazı yöneticiler, basketbol takımı teknik heyeti ve oyuncular da katıldı.

İmza töreninde açıklama yapan Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, sponsorluk için Medical Park Hastaneler Grubu'na teşekkür ederek, " Ciddi bir yatırım gerektiren birinci lige şimdiden hazırlanıyoruz ve bu kapsamda Medical Park'la bizim için çok önemli bir ortaklığa girdik'' diye konuştu.

Medical Park Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Usta da kendisinin de Trabzonlu olduğunu ifade ederek, "Futbolda her zaman kendinden söz ettiren kulübümüzün basketbol takımını da en kısa sürede birinci lige taşıyacak organizasyonun destekçisi olmak için böyle bir olaya sıcak baktık. Umuyorum önümüzdeki 2-3 yıl içinde Trabzonspor basketbol takımının hedeflediği yolculuğa Medical Park'ın katkısı en üst düzeyde olacak" dedi.

Trabzonspor Basketbol Kulübü Başkanı Saner Ayar da, "Beko Basketbol Ligi'ne çıktığımızda, ilk 4-5 takım içinde yer almak için oynayacağız" diyerek "Bunun hazırlıklarını şimdiden yapıyoruz" dedi.

Sağlam bir maddi yapıya kavuşmadan birinci ligde başarılı olmanın zor olduğunu vurgulayan Trabzonspor Basketbol Kulübü Genel Direktörü Doğan Hakyemez, şimdiden takımı maddi olarak güçlendirecek ana sponsoru bulduklarını belirtti.
İmza törenine başta Trabzonspor Basketbol Kulübü Asbaşkanı Celil Hekimoğlu olmak üzere yöneticiler, basketbol takımı teknik heyeti ve oyuncular da katıldı.

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.