Haberler

14 Yıl Sonra Gelen Buluşma…

Medical Park Ordu Hastanesi Kadın Doğum Polikliniğinde bugün bir ilk yaşandı.

Kadın Doğum Uzmanı Op. Dr Murat Talip Kalemli, Ankara'da görev yaptığı dönemde,   14 yıl önce, kendisine acil müdahale ile gelen Burçak Uzunlar adlı hastanın sezeryan doğumunu gerçekleştirdi. Uzunlar, bu doğumdan Melisa Zeynep adında bir kız çocuğu dünyaya getirdi.

Yıllar Sonra Yollar Kesişti!

Yıllar sonra doktorunun Ordu'ya geldiğini öğrenen anne kız,  ziyaretleriyle , Op. Dr.Murat Talip Kalemli'ye  büyük sevinç yaşattı.

Anne Uzunlar: "Murat bey, kızım Melisa'yı sezeryan ile doğurtan doktorumdu. Tesadüf eseri Murat bey'in Ankara'dan Ordu'ya geldiğini, Medical Park Ordu Hastanesi'nde göreve başladığını öğrendim. Duyunca şaşırdık ve sevindik. Doktorumu Ordu'da bulabileceğimi hiç düşünmemiştim" dedi.

Bugün Kızımın Doğum Günü…

Uzunlar, konuşmasına : "14 yıl sonra Doktor Murat Bey ile yollarımız Ordu'da kesişti. Bugün de kızım Melisa Zeynep'in doğum günü.

1996 yılında bana en büyük hediyeyi veren doktorum Murat Beyi, kızım Melisa ile birlikte ziyaret etmek gerçekten keyif verici" dedi.

Gözlerimi Açtığımda İlk Onu Gördüm…

14 yaşına giren Melisa Zeynep Uzunlar; "dünyaya ilk geldiğimde karşılaştığım ilk yüzle yan yanayım.  Farklı bir duygu içindeyim ve Murat Bey ile tanışmak gerçekten çok güzel bir duygu" dedi.

 

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.