Haberler

Medical Park Gaziantep İl Özel İdaresi İle El Sıkıştı

Medical Park Gaziantep Hastanesi ile Gaziantep İl Özel İdaresi arasında yapılan bir protokol ile personel ve birinci derece yakınlarına indirimli hizmet verilmesi konusunda anlaşma imzalandı.

Medical Park Gaziantep hastanesinden yapılan yazılı açıklamada;

İl özel idare çalışanlarına Poliklinikte SGK katkı payı ve otelcilik hizmetleri dışında laboratuvar ve radyoloji tetkiklerinde indirim yapılacağı, bu indirimden yararlanacak olan il özel idare çalışanları ve 1. derece yakınlarının personel kimlik kartlarını ibraz etmek suretiyle hizmet alabilecekleri ifade edildi.

İl Özel idaresinde gerçekleştirilen imza törenine İl Özel İdare Genel Sekreteri Cafer Yılmaz ve Medical Park Gaziantep Hastanesi Genel Müdürü Hayrullah Kubba katıldı.  Söz konusu anlaşmaya ilişkin bir açıklama yapan Genel Müdür kubba, "Herkes için Sağlık" ilkesiyle çıktıkları bu yolda, ileri teknolojinin desteğinde büyük ilerlemeler kaydettiklerini belirterek, önümüzdeki süreçte de çalışmalarına devam ederek daha geniş kitlelere ulaşmak için çaba göstereceklerini kaydetti.  

İl Özel idaresi Genel Sekreteri Cafer Yılmaz ise gösterdikleri ilgi ve alaka nedeniyle Medical Park yönetimine teşekkür ederek, işbirliğinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.