Haberler

Galatasaray Medical Park Kadın Voleybol Takımı Sezona Yeni Transferleri İle Hazır

Transfer döneminde milli başarılara imza atmış yerli ve yabancı 7 yeni oyuncuyu bünyesine katan Galatasaray Medical Park Voleybol Takımı, Başkan Adnan Polat'ın ve Medical Park Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Usta'nın katılımıyla Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi'nde düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

Brezilyalı Erika Kelly Coimbra, Sırbistanlı Vesna Citakovic ve Türk voleybolunun başarılı isimlerinden Arzu Göllü, Seda Uslu, Merve Dalbeler, Funda Bilgi ve Gamze Alikaya'yı kadroya ekleyen Galatasaray Medical Park Voleybol Takımı 2010-2011 sezonuna iddialı bir giriş yapmayı hedefliyor.

Basın toplantısında konuşan Başkan Adnan Polat "Galatasaray Kadın Voleybol takımımız, yeni sezona yerli ve yabancı transferleriyle daha güçlü giriyor, hedefimiz her branşta olduğu gibi final oynamaktır. Bu zorlu yolda yaptığımız transferlerimizde Medical Park'ın yakın desteğini her zaman hissediyoruz" dedi. Kurulduğu günden bu yana tüm hastane grubu bünyesinde sağlıklı nesillerin yetiştirilmesi için spora destek veren, bu yıl gerçekleştirdiği sponsorluk anlaşmaları ile liglerde adından sıkça söz ettiren Medical Park, Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Usta, Galatasaray Medical Park Kadın Voleybol Takımı'nın bu yıl büyük başarılara imza atacağına inandıklarını ve bu konuda yurtiçinde ve yurtdışında her tür destek için çalışacaklarını iletti.

Takımın 2010-2011 sezonundaki hedeflerini değerlendiren Sportif Direktör Orkun Darnel; "Lig etabında, şampiyonlar ligine katılabilecek bir  skorla netice alabilmeyi hedefliyoruz. Yurt içindeki başarılarımız kadar Avrupa liglerindeki başarılarımızın da bu yıl daha üst düzeye ulaşacağına inanıyorum. Bu yıl daha zor geçeceği belli olan CEV Cup'da geçen yıl aldığımız 3'üncülük başarısının bize yetersiz geleceğini biliyorum. Türkiye kupası ve Play Off'larda en üst hedeflere ulaşmak için oynayacağız" şeklinde konuştu.

20 yıl Galatasaray'da forma giydikten sonra bu yıl takımın menajerliğini üstlenen eski kaptan Neslihan Keskin ise spor yaşamındaki bu yeni dönemde filelere ve takıma başka bir açıdan bakmaya başlayacağını dile getirdi. "Medical Park ile güçlenen takımı bu yıl enerjisi yüksek bir performans ile göreceğiz. Bugüne kadar takım için sahadaydım, yeni dönemde sahanın nabzını tutmaya çalışacağım" dedi.

Medical Park desteğinin takımı daha da güçlendirdiğini dile getiren Antrenör Gökhan Edman, "Üç yıldır her sene belirlediğimiz hedeflere ulaşarak, yükselen bir performansla ilerliyoruz. Bu sene yeni kadromuz ile hedeflerimizin üzerine çıkacağız" dedi.

Takım Kaptanı Arzu Göllü ise "Avrupa Kupalarında finalleri hedefliyoruz. Bu sezon Türkiye'de ve Avrupa'da milli olmuş tecrübeli takım arkadaşlarım var. Bu yıl Galatasaray Medical Park Voleybol takımını farklı ve güçlü bir oyunla izleyeceksiniz" dedi.

Soruları yanıtlayan, Galatasaray Medical Park Voleybol Takımı üyeleri maçlara kadar yoğun bir hazırlık döneminde olacak.

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.