Haberler

Aynı kalbe 3'lü ameliyat

Adana'da yaşayan 65 yaşındaki emekli öğretmen Fevzi Büyükoğlu'nun kalbine Medical Park Tarsus Hastanesi'nde hem by-pass yapıldı hem de kalp kapağı ve aort damarı değiştirildi

Mersin'in Tarsus ilçesinde kısa süre önce faaliyete geçen Medical Park Tarsus Hastanesi, ilginç bir ameliyata ev sahipliği yaptı. Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanları Opr. Dr. Ali Selim Tansal ile Opr. Dr. Okan Dost, emekli öğretmen Fevzi Büyükoğlu'nun kalbine by-pass ile kalp kapağı ve aort damarı değişikliği operasyonlarını aynı anda uyguladı. Sağlığına kavuşan Büyükoğlu, 1 gece yoğun bakımda kaldıktan sonra normal servise alındı.

ADRES HEP AYNIYDI

Siyasetle de ilgilenen ve Adana'nın Saimbeyli ilçesinde CHP İlçe Sekreteri olarak görev yapan evli ve 3 çocuk babası Fevzi Büyükoğlu, kalp rahatsızlığının 5 yıl önce başladığını ve anjiyo olduğunu söyledi. Şimdiye kadar ilaçla tedavisini sürdürürken 2 ay kadar önce yeniden rahatsızlandığını anlatan Büyükoğlu, "Adana'da 3 doktora gittim. Hekimlerin hepsi ameliyat yapılmasını, kalp kapağı ve aort damarımın değiştirilmesi gerektiğini söylediler. Yakınlarım, arkadaşlarım ameliyat için hep Medical Park Tarsus Hastanesi'nde kalp damar cerrahları Ali Selim Tansal ve Okan Dost'u önerdi" dedi.

HER ŞEY DÖRT DÖRTLÜK

Ameliyat kararını ilk duyduğu günlerde çok korktuğunu ancak doktorları hakkında bilgi edinince rahatladığını belirten Fevzi Büyükoğlu, "Bazı yakınlarım, 'Koskoca Adana dururken Tarsus'a niye gidiyorsun?' dedi. Ama biz şifamızı burada bulduk. Hastaneden de doktorlardan da hemşiresinden de temizlikçisinden de çok memnun kaldık. Selim-Okan ikilisine ayrıca teşekkür ediyorum. Her şey dört dörtlük. Artık başımız ağrısa Tarsus Medical Park'a geliriz " şeklinde konuştu.

 

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.