Haberler

12 Dev Adam Basketbol Okulları sporcuları muayene oldular

Medical Park Batman Hastanesi, müsabaka alanına doktor, hemşire göndererek,  öğrencilerin ücretsiz taramalarını gerçekleştirdi.
 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tbf.org.tr'de yayınlanan haber:

12 DABO Öğrencileri Medical Park'ta Muayene Oldu
09.05.2009 20:08

VI. Türkiye Ligi Doğu Grubu şöleni için Batman'da bulunan 12 Dev Adam Basketbol Okulları sporcuları Batman Medical Park Hastanesi'nde muayene oldular.

 

Muayene kapsamında 12 DABO Direktörü Samer Şenbayrak ile Gazeteci-Yazar İsmet Badem de minik sporcuların yanında bulundular.

Batman Medical Park Hastanesi Genel Müdürü Veysi Kubba, 12 Dev Adam Basketbol Okulları öğrencilerini hastanelerinde muayene etmekten büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek "12 Dev Adam Basketbol Okulları Doğu Grubu Şöleni'nin Batman'da yapılmasından dolayı son derece mutluyuz. Biz, kalıcı başarının öncelikle takım çalışmasından, dinç fiziki ve ruhsal gelişiminden geçtiğine inanıyoruz. Basketbolun takım ruhunu en iyi ortaya koyan sporlardan biri olduğu inancıyla Türk basketbolunu ve 12 Dev Adam Basketbol Okulları öğrencilerinin çalışmalarını destekliyoruz.12 Dev Adam Basketbol Okulları ülkemiz çocuklarının geleceğe fiziksel ve ruhsal anlamda daha sağlıklı hazırlanmaları için son derece büyük önem taşıyor" dedi.

12 Dev Adam Basketbol Okulları Direktörü Samer Şenbayrak ise yaptığı konuşmada 12 DABO'nun en büyük hedefinin öğrencilerin gerek basketbol, gerekse de okul hayatlarında başarılı olmalarının yanı sıra sağlıklı bireyler olarak da yetişmelerini sağlamak olduğunu belirtirken, " 12 Dev Adam Basketbol Okullarının esas amacına yönelik bir çalışma olduğuna inanıyorum. Sporcularımızın böylesine bir ortamda muayene olmaları bizim açımızdan çok önemli. Görülüyor ki, 12 Dev Adam Basketbol Okulları öğrencilerin en iyi şartlarda organizasyon yaşamalarının yanı sıra en iyi şartlar altında da hizmet almalarını sağlayan bir yapıdır. VI. Türkiye Ligi Doğu Grubu Şölenleri kapsamında öğrencilerimizden desteklerini esirgemeyen Batman Medical Park Hastanesi yönetimine teşekkür ederiz" diye konuştu.

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.