Haberler

Teknik donanımı ve uzman kadrosuyla dünyanın önde gelen sağlık tesisleri arasında yer alan Medical Park Hastaneler Grubu, bilgi paylaşımı konusunda da öncülük ediyor.

Bu çerçevede, komşumuz Pakistan'da görev yapan tüm gastroenteroloji uzmanı doçent ve profesörler, Medical Park Hastaneler Grubu'nun deneyimlerinden yararlanmak amacıyla Türkiye'ye geldi.

Daha önce Singapur, Tayland gibi uzak doğu ülkelerine eğitim alan Pakistan'lı gastroenteroloji uzmanları Medical Park Hastaneler Grubundan eğitim alıyorlar. "

Pakistan'la sağlık köprüsü kurduk"

Medical Park Hastaneler Grubu Göztepe Medical Park Hastanesi Medikal Direktörü Dr. Erhan Uncu, Pakistan'la sağlık alanında yepyeni ve güzel bir sayfa açtıklarını belirterek, şöyle konuştu: "Teklif bize Pakistan'daki merkezlerden geldi. Onlar bizi internet üzerinden arayıp bulmuşlar. Bizim de çok hoşumuza gitti. Pakistan'daki tüm gastroenterologlar hastanemize geldiler ve 6 gün boyunca grubumuzun gastroenteroloji bölüm başkanlarından oluşan bir heyetten eğitim alacaklar. Bundan sonra özel uzmanlık gerektiren pek çok alanda benzer eğitimleri tekrarlayacağız. Gastroenteroloji konusunda dünyada yapılan bütün ileri tedavi ve teşhis yöntemleri bizim hastanelerimizde de yapılmaktadır. Her türlü endoskopik tanı-tedavi yöntemlerinin yanı sıra ERCP, pH-metre, manometre, bant ligasyonu gibi tekniklerin hepsi yoğun bir şekilde uygulanmaktadır."

Prof. Dr. Remzi Dalay, Prof. Dr. Esin Ünlü, Dr.Hakan Güveli ve Dr. Ahmet Danalıoğlu tarafından verilen eğitimler 6 gün sürecek ve programın sonunda Pakistan'lı gastroenterologlara sertifika verilecek.

İstanbul Göztepe

Sağlık Köşesi

Yedikleriniz sizi depresyona sokabilir...

Uzmanlar, depresyonu insanların yaşamı boyunca...

devamı

Sürekli tansiyon ölçmek tansiyonu yükseltiyor...

Bir hastalık düşünün her üç kişiden biri...

devamı

Oturarak çalışanlarda kıl dönmesi riski fazla...

Medical Park İzmir Hastanesi Genel Cerrahi...

devamı

Sünnet öncesi muayene önemli...

Medical Park İzmir Hastanesi Çocuk Cerrahisi...

devamı

Yo Yo Sendromu'na dikkat! ...

Yaz aylarının yaklaşmasıyla kilo fazlası...

devamı

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.