Haberler

Teknik donanımı ve uzman kadrosuyla dünyanın önde gelen sağlık tesisleri arasında yer alan Medical Park Hastaneler Grubu, bilgi paylaşımı konusunda da öncülük ediyor.

Bu çerçevede, komşumuz Pakistan'da görev yapan tüm gastroenteroloji uzmanı doçent ve profesörler, Medical Park Hastaneler Grubu'nun deneyimlerinden yararlanmak amacıyla Türkiye'ye geldi.

Daha önce Singapur, Tayland gibi uzak doğu ülkelerine eğitim alan Pakistan'lı gastroenteroloji uzmanları Medical Park Hastaneler Grubundan eğitim alıyorlar. "

Pakistan'la sağlık köprüsü kurduk"

Medical Park Hastaneler Grubu Göztepe Medical Park Hastanesi Medikal Direktörü Dr. Erhan Uncu, Pakistan'la sağlık alanında yepyeni ve güzel bir sayfa açtıklarını belirterek, şöyle konuştu: "Teklif bize Pakistan'daki merkezlerden geldi. Onlar bizi internet üzerinden arayıp bulmuşlar. Bizim de çok hoşumuza gitti. Pakistan'daki tüm gastroenterologlar hastanemize geldiler ve 6 gün boyunca grubumuzun gastroenteroloji bölüm başkanlarından oluşan bir heyetten eğitim alacaklar. Bundan sonra özel uzmanlık gerektiren pek çok alanda benzer eğitimleri tekrarlayacağız. Gastroenteroloji konusunda dünyada yapılan bütün ileri tedavi ve teşhis yöntemleri bizim hastanelerimizde de yapılmaktadır. Her türlü endoskopik tanı-tedavi yöntemlerinin yanı sıra ERCP, pH-metre, manometre, bant ligasyonu gibi tekniklerin hepsi yoğun bir şekilde uygulanmaktadır."

Prof. Dr. Remzi Dalay, Prof. Dr. Esin Ünlü, Dr.Hakan Güveli ve Dr. Ahmet Danalıoğlu tarafından verilen eğitimler 6 gün sürecek ve programın sonunda Pakistan'lı gastroenterologlara sertifika verilecek.

İstanbul Göztepe

Sağlık Köşesi

Doğru duruşun formülü: Göğüs, baş ve omuzlar...

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr....

devamı

Serebral Palsi nedir? ...

Medical Park Gebze Hastanesi Ortopedi ve...

devamı

Türkiye'de aşı takvimi...

Medical Park Gebze Hastanesi Çocuk Sağlığı...

devamı

Gribe karşı C vitamini çare değil...

Yrd. Doç. Dr. Neşat Bozkurtgil, antibiyotik...

devamı

Tedavi edilmeyen reflü kansere neden olabilir...

Pek çok kişinin hayatında yaşadığı sağlık...

devamı

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.