Tüp Bebek


Gün geçtikçe gelişen tüp bebek teknolojisi sayesinde uzun süre bebek sahibi olamayan aileler için, bebek sahibi olmak artık bir mucize değil!

Biz, Tüp Bebek Merkezlerimizde gelişmiş cihazlar eşliğinde detaylı testler ve incelemeler yaparak, ailelerin bebek sahibi olamamasının sebebini/ sebeplerini ortaya koyuyor, gerekli müdahaleleri yaparak sorunun giderilmesine yardımcı oluyoruz. Tıbbın sunduğu tüm olanaklar kullanılarak ailenin bebek sahibi olmasını sağlıyoruz.

Tüp Bebek Merkezlerinde, jinekolog, embriyolog, tıbbi genetik uzmanı, üroloji uzmanları, psikolog, biyolog ve hemşirelerden oluşan uzman ve deneyimli ekiplerle çalışıyor ve dünyadaki seçkin tüp bebek merkezlerinde uygulanan en yeni tedavileri uyguluyor, sevindirici sonuçlar elde ediyoruz.

Bu mucizeyi gerçekleştirmek için sizleri, İstanbul'da Medical Park Bahçelievler Hastanesi, Medical Park Fatih Hastanesi, Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi, Elazığ'da Medical Park Elazığ Hastanesi, Samsun'da Medical Park Samsun Hastanesi ve Trabzon'da Medical Park Karadeniz Hastanesi bünyelerindeki Tüp Bebek Merkezlerine bekliyoruz.

Bebek sahibi olmak her çiftin hakkıdır...

İnfertilite "Kısırlık" Nedir?


  • Çiftlerin 1 yıl boyunca düzenli ve korunmasız cinsel ilişkiye girmelerine rağmen çocuk sahibi olamamasıdır.
  • Toplumda her 7 çiftten birinde infertilite sorunu vardır.
  • Kadınların doğurganlık açısından en verimli oldukları yaş 25 yaş civarıdır ve özellikle 35 yaşından itibaren doğurganlıkta belirgin bir azalma gözlenir. Bir çiftin 3 aylık bir dönemde gebeliğe ulaşma şansı ortalama olarak %57,6; 6 aylık sürede %72; 1 yıl sonunda %85; 2 yıl sonunda ise %93'tür.
  • Erkeğe bağlı sebepler %25–40, kadına bağlı sebepler %40–55, her ikisine de bağlı sebepler ise %10–15 oranındadır. Bir başka deyişle infertilite'den çiftlerin her ikisi de aynı derecede sorumludur.
  • Çiftlerin %15'inde herhangi bir sebep bulunamadığı durumlar mevcuttur. Bu durum "açıklanamayan infertilite" olarak adlandırılır.
  • 1 yılın sonunda kadın ve erkeğin değerlendirilmesine başlanır ancak tüplere ve rahme ait bilinen bir problem varsa, daha önce yapılmış sperm testinde anormallik tespit edilmişse, kadın yaşı 35 ve üzerinde ise bu süre beklenmeyebilir.
  • İnfertilite çiftlerin doğal sorunudur. Amaç, suçlu değil, tedavi ve çözüm aranmasıdır.

Detaylı bilgi için www.tupbebekturkiye.net adresine tıklayınız.

İstanbul Göztepe

Sağlık Köşesi

Grip salgınından yeşil yapraklılarla korunun...

Son günlerde, iş yerlerinde, toplu yaşam...

devamı

Doğru duruşun formülü: Göğüs, baş ve omuzlar...

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr....

devamı

Serebral Palsi nedir? ...

Medical Park Gebze Hastanesi Ortopedi ve...

devamı

Türkiye'de aşı takvimi...

Medical Park Gebze Hastanesi Çocuk Sağlığı...

devamı

Gribe karşı C vitamini çare değil...

Yrd. Doç. Dr. Neşat Bozkurtgil, antibiyotik...

devamı

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu
 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.