Haberler

Samsunpark Tıp Merkezi, Medical Park güvencesi ile 20 branşta 100 personeli ile hizmet vermeye başladı.

Sahip olduğu deneyim ve güvenilirliği şehir merkezinde de sürdürmeyi hedefleyen Medical Park Samsun Hastanesi, Samsunpark Tıp Merkezi adıyla hizmet verecek yeni bir tıp merkezini bünyesine kattı. 20 branşta hizmet verecek olan Samsunpark'ta toplam 10 personel çalışacak. Samsunpark'ta Medical Park güvencesi ile hizmet verileceğini söyleyen Medical Park Samsun Hastanesi Genel Müdürü Opr. Dr. Hikmet Çavuş, "2 bin metrekarelik 5 katlı bir bina. 20 branşta hizmet verilecek. Her katta doktor poliklinikleri mevcut. Belki ileri dönemde burası şehirde açacağımız büyük bir hastanenin başlangıcı olacak. En önemlisi 100 kişiye istihdam sağlayacak bir yer" dedi.

Samsun'da alanında kendini ispatlamış hekimlerle çalıştıklarını belirten Çavuş, "Samsun'un merkezinde Samsunpark Tıp Merkezi'ni Medical Park güvencesi ile hizmete açtık. Daha önceki hekimlerimize yeni katılan arkadaşlarımızla 20 branşta hizmet vereceğiz. 100 civarında personel çalıştıracağız. Şuanda 300 civarında hasta girişimiz mevcut ama bunun yakın zamanda 500'ün üzerinde olacağını umut ediyorum. Bundan sonraki amacımız burada kaliteli, güvenli hizmeti merkezi hastanemizle birlikte yürütmek. Samsun ve Karadeniz Bölgesi'nin tamamına hizmet vereceğiz. Medical Park'ın bütün hizmetleri burada da olacak. Buradaki hekim arkadaşlarımızla sürekli diyalog halinde olacağız. Ekibimizde Samsun'da hekimlik olarak güçlü isimler bulunuyor" diye konuştu.

Uzm. Dr. Muammer Gündoğdu, Opr. Dr. Abdullah Taşkın, Uzm. Dr. Ömer Faruk Yolcu'yu kadrolarına kattıklarını açıklayan Medical Park Samsun Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Hakan Özcan ise, "Samsunluların burayı bir tıp merkezi olarak değil, Atakum'da bulunan Medical Park Hastanesi'nin şehirdeki bir ayağı olarak değerlendirmelerini istiyoruz. Buradaki hekimlerimiz Medical Park Hastanesi'nde de çalışacaklar. Hekim kadromuz 80'in üzerine çıktı. Yakında uzman hekim kadromuz 100'ü bulacak. Karadeniz'in en büyük sağlık grubuyuz. Yeni transferlerimiz oldu, hepsi de branşlarında iddialı arkadaşlar. Burası Samsun'daki sağlık hizmetindeki çıtayı yukarıya çekecek" dedi.

Samsun

Sağlık Köşesi

Cildimize günaydın demenin mevsimi geldi...

Kış aylarında soğuk havanın kuruttuğu, nemsiz...

devamı

Tuz: Dost mu, düşman mı?...

Tuz, hayatın oluşumunda ve devamlılığında...

devamı

Geniz Eti Büyümesine Dikkat!...

Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi Kulak...

devamı

Tütünden kurtulmanın sırrı ya bırakamazsam...

Tüm dünyada dolaylı ve direkt olarak pek...

devamı

Ses kısıklığı hastalık habercisi olabilir...

Soğuk hava, sigara, üst solunum yolu enfeksiyonları,...

devamı

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.