Haberler

Medical Park Samsun Hastanesi, 5 Haziran Dünya Çevre Günü'nde çok anlamlı bir proje başlatarak, hastanede doğan her bebek için TEMA Vakfı ile işbirliği yaparak bir fidan dikilmesini sağlıyor.

"Her bebek bir fidan, her bebeğe bir fidan" projesinde hastanede doğan her bebeğe Tema Vakfı Hatıra Ormanları'nın birinde bir fidan dikiliyor.

Medical Park Samsun Hastanesi 5 Haziran Dünya Çevre Günü'nde başlattığı bu projeyle çevre koruma çalışmalarına destek veriyor.
Hastanede doğan her bebek için, bu anlamlı projenin bir hatırası olarak bebeklerin adına sertifikalar düzenleniyor, ve ailelere takdim ediliyor.

Konuyla ilgili olarak; Medical Park Samsun Hastanesi Genel Müdürü Op. Dr. Hikmet Çavuş
"Medical Park Samsun Hastanesi sunmuş olduğu sağlık hizmetinin yanında sosyal sorumluluk çalışmalarına da değer ve destek veren bir kurumdur. Hastanemiz; kurulduğu günden bu güne çeşitli spor ve sanat etkinliklerine destek vererek; üzerine düşen sosyal sorumlulukları da yerine getirmeye çalışmaktadır. Bu yıl Çevre Koruma Haftası'nda farklı bir projeyle; hastanemizde doğan her bebeğimize Tema Vakfıyla birlikte bir fidan dikiyoruz. Çevre koruma bilincinin gelişmesinde Medical Park Samsun Hastanesi'nin de katkısının olması bizleri mutlu ediyor, bu projenin uzun yıllar devam ederek, bebeklerimizin kendileriyle büyüyen fidanlarının ormanlara dönüşmesini umuyorum" dedi.

Medical Park Samsun Hastanesi'nin sunmuş olduğu sağlık hizmeti yanında sosyal çalışmaları da her zaman önemsediğine değinen Medical Park Samsun Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Hakan Özcan ;

"Hastanemiz çevreye olan sorumluluklarını bu tarz çalışmalarla yerine getirmeye devam edecektir. İleriki dönemlerde de spora, sanata ve çevreye yönelik sorumluluk çalışmalarımızla, hasta odaklı eğitim ve bilgilendirme organizasyonlarımızla hizmetlerimize devam edeceğiz." diye belirtti.

Samsun

Sağlık Köşesi

Şeker hastalarına göz uzmanından uyarılar...

Medical Park Uşak Hastanesi Göz Sağlığı ve...

devamı

İlişkilerin de terapiye ihtiyacı var...

Medical Park Gebze Hastanesi Uzman Klinik...

devamı

Boşanma sürecinde çocuklarla iletişim nasıl...

Medical Park Gebze Hastanesi Klinik Psikolog...

devamı

Gereksiz antibiyotik kullanımından sakınmalıyız...

Bilinçsizce kullanılan hafif antibiyotikler...

devamı

Kış depresyonu en çok kadınları vuruyor...

Mevsim değişiklikleri sadece bedenimizi değil...

devamı

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.