BUPA Acıbadem Sigorta ve Aksigorta'nın Yeni Sağlık Noktası Medical Park

MEDİCAL PARK KURUMSAL
93757

Bupa Acıbadem Sigortalılar, Aksigortalılar ve senCard Üyelik Programı’na dahil tüm diğer sigorta şirketlerinin sağlık sigortalıları artık poliçeleri kapsamında Medical Park Hastaneleri’nden hizmet alabilecek.

MLP Care ile Bupa Acıbadem Sigorta Grubu arasında yapılan anlaşmaya göre; Bupa Acıbadem Sigortalılar, Aksigortalılar ve senCard Üyelik Programı’na dahil tüm diğer sigorta şirketlerinin sağlık sigortalıları artık Medical Park şubelerinden poliçe limitleri içinde fark ödemeden hizmet alabilecek.

Özel sağlık sigortası ve tamamlayıcı sağlık sigortası ürünlerini kapsayan anlaşma Türkiye genelindeki 655.000’e varan kullanıcıyı içine alıyor. Bunun yanı sıra, bu sigorta şirketlerinin farklı ürünleri kullananlar da Medical Park Hastaneleri’nin sunduğu sağlık hizmetlerinden özel imkânlarla faydalanabilecek.

Bupa Acıbadem Sigorta, Aksigorta ve senCard Üyelik Programı’na dahil tüm diğer sigorta şirketlerinin sağlık sigortalarının kullanıcılarına sunulan özel imkânlar hakkında detaylı bilgi almak için 444 44 84 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Hızlı ve kolay randevu için; Online Randevu