Medical Park Adana Hastanesi
13 bin metrekarelik kapalı alan içerisinde branşlara göre ayrılmış 153 hasta yatağı, 45 poliklinik muayene odası, 12 VIP odası, ameliyathaneleri, yoğun bakım üniteleri, laboratuvarı, tıbbi görüntüleme birimi ve acil servisi ile birlikte uluslararası standartlarda modern sağlık hizmeti sunuyor.

Güncel tıbbi donanımı ve deneyimli uzman hekim kadrosu ile sağlıkta hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen hastanemiz sadece bulunduğu bölgeye hizmet sunmakla kalmayıp, Türkiye’nin dört bir yanından gelecek hastaların yanı sıra yabancı hastalara da hizmet vererek ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

Kadın hastalıkları ve Doğum, Tıbbi Onkoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Yenidoğan Yoğun Bakımı, Ortopedi ve Travmatoloji, Genel Cerrahi gibi birçok tıbbi birimi bünyesinde barından hastanemizde yaşa ve cinsiyete göre oluşturulmuş, olası hastalık ve risklerin tanı ve tedavisi için kişiye özel Check Up Programları da uygulanıyor. Ayrıca kanserin tanı ve tedavisi için multidisipliner yaklaşımı ve deneyimli hekim kadrosu ile hastalarımıza ileri düzey sağlık hizmet sunuyor.

Hekimlerimiz
Filtreleyin:

Medical Park Adana İletişim Bilgileri

Adres
Çınarlı Mah. 61033 Sok. No: 1 Seyhan/ADANA
Çağrı Merkezi
Akıllı telefonunuzdan güzergah bilgisi almak için lütfen ilgili bağlantılara tıklayınız.