Liv Hospital ve Medical Park markalarının çatı kurumu MLP Care bünyesinde faaliyetini sürdüren Avcılar Hastanesi 1991 yılından beri bölgenin sağlık ihtiyaçlarını karşılıyor ve bölge halkına kaliteli sağlık hizmeti sunuyor.

Acil Servis, poliklinik, ameliyathane, doğumhane, yataklı hasta servisi, yoğun bakım ünitesi, yeni doğan yoğun bakım ünitesi, laboratuvar ve radyoloji birimleriyle hem hastalıkların tanısında hem tedavisinde hasta ve hasta yakınlarına bilgilendirici hizmet vermek için yola çıkmıştır. Hastane hastalıkların önlenmesi ve erken tanısı için yaptığı eğitim çalışmalarıyla bölgede önemli bir sosyal sorumluluk görevi de üstlenmiştir. Hasta ve hasta yakınları hastaneye adım attığı ilk andan ayrılana kadar geçen sürede güler yüzlü hizmet alarak ailelerinin sıcaklığında hizmet almaktadır.

Hastane deneyimli hekim kadrosu ile faaliyet gösterdiği bölgede en çok tercih edilen hastanelerden biri konumuna yükselmiştir. 63 yatak kapasiteli hastane; özellikli işlevsel bronkoskopi, karaciğer ameliyatı, yara tedavisinde bakım özellikli müdahaleleri ile sağlık alanında öne çıkmaktadır.

 

Sizi Arayalım
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında bilgilendirmeyi okudum; randevu hatırlatma ve hizmet sunumu için iletişim bilgilerimin kullanılmasına izin veriyorum.
Hekimlerimiz

Anadolu Hastanesi Avcılar İletişim Bilgileri

Adres
Mustafa Kemal Paşa Mah. Kayabaşı Sok. No:1/3 Parseller Avcılar / İstanbul
Telefon
Akıllı telefonunuzdan güzergah bilgisi almak için lütfen ilgili bağlantılara tıklayınız.
SKS Kalite Yönetimi