İSÜ Liv Hospital Bahçeşehir

İstinye Üniversitesi’nin akademik yaklaşımı ile Liv Hospital’ın kusursuz hizmet anlayışını buluşturan İSÜ Liv Hospital Bahçeşehir; hasta odaklı yaklaşımı, uzman kadrosu ve ileri teknolojiye sahip altyapısıyla “sağlık hizmetinde mükemmeliyet” vizyonuna sahiptir.

Aralık 2016 tarihinde kapılarını açan İSÜ Liv Hospital Bahçeşehir, MLP Care’in sağlık alanındaki çeyrek asırlık bilgi birikimi ve deneyiminin katkısıyla kurulmuştur. Eğitim-araştırma çalışmalarını da kapsayacak şekilde üçüncü basamak sağlık hizmeti sunan İSÜ Liv Hospital Bahçeşehir; tüm branşlarda hasta kabul etmekle beraber, organ nakli nerkezi, damar sağlığı merkezi, omurga sağlığı merkezi, ağrı merkezi, inme merkezi, konuşma ve dil terapisi polikliniği, uyku bozuklukları merkezi, psiko-diyet polikliniği, saç ekim merkezi, medikal estetik bölümü, medikal onkoloji/onkolojik cerrahiler, obezite cerrahisi, el cerrahisi, tüp bebek (IVF) merkezi, palyatif bakım merkezi, girişimsel radyoloji ve ileri girişimsel radyoloji gibi multidisipliner branşları da tek çatı altında buluşturmaktadır. İSÜ Liv Hospital Bahçeşehir , “çocuk yoğun bakım ünitesi” de bulunan sayılı hastanelerden biridir.

Tam Donanımlı Sağlık Üssü

62.500 metre kare kapalı alana sahip 21 katlı hastanede akıllı bina sistemiyle bina içindeki her türlü soruna anında müdahale edilebilmektedir. Acil durumlarda yoğun bakım odasına dönüşebilen 30 adet gözlem odası bulunan hastanenin “Acil” bölümünde ise uzman hekimler görev yapmaktadır.

Kadın hastalıkları ve doğum, dahiliye, çocuk hastalıkları, kardiyoloji, ağız ve diş sağlığı, el cerrahisi, genel cerrahi, ortopedi ve travmatoloji, beyin ve sinir cerrahisi, estetik, plastik ve rekonstrüktif cerrahi ile inme merkezi de 7 gün 24 saat esasına dayalı olarak hizmet vermektedir. Her ayrıntının titizlikle düşünüldüğü İSÜ Liv Hospital Bahçeşehir’de, 394 yatak kapasitesi (ek bina dahil), 10 palyatif bakım yatağı, 12 ameliyathane (1 ÜYTE+2 GÖZ), 94 yoğun bakım/gözlem yatak kapasitesi ve acil durum transferleri için bir adet helikopter pisti bulunmaktadır.

Sağlığa Otel Konforu

Kapsamlı hizmet anlayışıyla, kişiselleştirilmiş sağlık hizmeti veren İSÜ Liv Hospital Bahçeşehir Hastanesi’nde hasta ve yakınlarının konforu ön planda tutulmaktadır. Bu amaçla farklı ihtiyaçlara göre tasarlanmış odalarda, hasta ve hasta yakınları 5 yıldızlı otel konforunda ağırlanmakta, tüm odalarda yerli yabancı kanalların izlenebildiği televizyondan internet hizmetine, hastaya özel diyet menüsünden gazete-dergi servisine kadar çok sayıda hizmet bulunmaktadır. İSÜ Liv Hospital Bahçeşehir Hastanesi lobi bölümünde ise misafirlerini güler yüzlü hizmeti ve lezzetli menüsüyle ağırlayan bir cafe/bistro da bulunmaktadır.

Ulaşım

İSÜ Liv Hospital Bahçeşehir Hastanesi İstanbul’un en merkezi noktalarından birinde yer almaktadır. Üçüncü Havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, TEM ve E5 bağlantı yollarına yakınlığıyla çok sayıda ulaşım seçeneğine sahip olan hastane, Akbatı AVM/Residence karşısındaki lokasyonuyla da toplu ulaşımın en kolay adreslerinden birinde hizmet vermektedir.

Hekimlerimiz
Filtreleyin:

İstinye Üniversitesi Hastanesi İSÜ Liv Hospital Bahçeşehir İletişim Bilgileri

Adres
Aşık Veysel Mah. Süleyman Demirel Cad. No:1 Esenyurt - İstanbul
Çağrı Merkezi
Akıllı telefonunuzdan güzergah bilgisi almak için lütfen ilgili bağlantılara tıklayınız.