VM Medical Park Bursa Hastanesi

VM Medical Park Bursa Hastanesi, Medical Park’ın sağlık sektöründeki çeyrek asrı aşan tecrübesi, değişen yaşam şartlarına adapte olan “VM” konseptiyle, VM Medical Park Bursa ile Bursa’ya taşımaktadır.

Adını İngilizce’de “Value Added Medicine” nin karşılığı olan “Sağlığa Değer Katan Hizmet” sloganından alan Özel VM Medical Park Bursa Hastanesi, dünya standartlarında ileri tanı ve tedavi yöntemleri, hasta odaklı kusursuz otelcilik hizmetleri, uzman ve akademik hekim kadrosuyla Ağustos 2016’da Bursalılara kapılarını açarak, hizmet vermeye başladı.

Multidisipliner tedavi yaklaşımı ve yenilikçi tıp teknolojilerini kullanan VM Medical Park Bursa Hastanesi, sağlık sektöründe Güney Marmara’nın referans hastanesi olmayı hedeflemektedir.

55 bin m2 Kapalı Alan
55 bin metrekare içerisinde; 270 yatak kapasitesi, 10 ameliyathane ve 83 yoğun bakım yatağı bulunmaktadır. Acil durum transferleri için helikopter pisti de bulunan VM Medical Park Bursa akıllı bina sistemi ile her türlü soruna anında doğru müdahaleyi yapabilmektedir.

 Güney Marmara’nın Sağlık Üssü
Tecrübeli hekim kadrosu, multidisipliner tedavi yaklaşımı, güçlü teknolojik ve medikal altyapısıyla, gerek tedavi yaklaşımları, gerek misafir hizmetleri,tüm süreçleri titizlikle yürütülen hasta bakım anlayışı ile Güney Marmara’nın donanımlı sağlık üssü VM Medical Park Bursa Hastanesi’nde tüm branşlarda ileri teknoloji, tanı tedavi hizmetleri sunulmaktadır. Özellikle kanser cerrahisi, endoskopik ve mikrocerrahi teknikleri, medikal onkoloji tedavileri, plastik, estetik ve rekonstrüktif cerrahi uygulamaları, gelişmiş 3.basamak yoğun bakım ünitelerinde, bölgenin tüm acil ihtiyacını karşılayacak altyapısıyla, alanında uzman hekimlerle hizmet vermektedir.

Sağlıkta Kusursuz Otelcilik Hizmeti
Tedavi yaklaşımları kadar misafir hizmetleri ve hasta bakım anlayışıyla da fark yaratmakta olan  VM Medical Park Bursa  misafirlere geniş bir hizmet yelpazesi sunulmaktadır. Hasta ve yakınlarının konforu ön planda tutulan bu kişiselleştirilmiş hizmette, 5 yıldızlı otel konforu oluşturulmuştur. Tüm odalarda yerli-yabancı kanalların izlenebileceği televizyondan, internet hizmetine, hastaya özel diyet menüsünden gazete-dergi servisine kadar birçok ayrıcalıklı hizmet yer almaktadır. Otopark, vale, ibadethane ve kuaför hasta ve hasta yakınlarının kolaylıkla ulaşabileceği özel hizmetler arasında konumlandırılmıştır.

Ulaşım
VM Medical Park Bursa Hastanesi, Bursa’nın şehrin en merkezi yeri olan Fevzi Çakmak Caddesi üzerinde yer almaktadır. Toplu ulaşımın en kolay adresinde hizmet vermektedir. Misafirlerin özel araçları için “vale” hizmeti ve yüksek araç kapasiteli geniş otoparkı mevcuttur.

Hakkımızda detaylı bilgi almak için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. 

Instagram sayfamız: vmmedicalparkbursa

Facebook sayfamız: vmmedicalparkbursa 

Hekimlerimiz
Filtreleyin:

VM Medical Park Bursa İletişim Bilgileri

Adres
Fevzi Çakmak Caddesi Kırcaali Mahallesi No: 76 Osmangazi Bursa
Çağrı Merkezi
Akıllı telefonunuzdan güzergah bilgisi almak için lütfen ilgili bağlantılara tıklayınız.