Medical Park Elazığ Hastanesi

Medical Park Elazığ Hastanesi, yakın bir gelecekte dünyanın yükselen trendi ve artan ihtiyacı olan sağlık turizmi alanında da uluslararası nitelikte hizmet verecek şekilde dizayn edilmiş ve bu yönüyle başta Elazığ olmak üzere, ülke ekonomisine de büyük katkı sağlamaktadır. 

Modern yapısıyla hastalarının tüm beklentilerine cevap vermeyi hedefleyen hastane, 3 bin 500 noktadan komuta edilen akıllı bina teknolojisine sahiptir. 600 araç kapasiteli otoparkı ile hasta ve hasta yakınlarının park problemi yaşamaması sağlanmış Medical Park Elazığ Hastanesi, şehrinin en büyük özel hastanesi konumundadır.

Tam donanımlı hastanenin bünyesinde tıbbi toplantılar için dizayn edilmiş 152 kişi kapasiteli konferans salonu bulunmaktadır. Kafeterya ziyaretçi ve hastaların rahat edebileceği şekilde 24 saat hizmet vermektedir. 19 tanesi yeni doğan olmak üzere toplam 79 yoğun bakım yatağı olan, 1 anjiyo odası bulunan, 12 adet suit olmak üzere toplam 206 yatak kapasiteli Medical Park Elazığ Hastanesi'nde son teknoloji ürünü cihazlar ile donatılmış ameliyathaneler ve doğumhaneler bulunmaktadır. Görüntüleme ünitelerinde 1,5 Tesla MR, 128 kesitli BT, sanal anjiyo ünitesi, 4 boyutlu ultrasonografi gibi en son teknoloji ürünleri olan cihazlar ile en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Radyasyon onkolojisi ünitesinde, halkın ve bölgenin büyük sorunlarından olan kanser hastalığını en etkin şekilde tedavi eden yoğunluk ayarlı 2 adet LINAC radyoterapi cihazları, kemoterapi ünitesi bulunmaktadır. Medikal onkoloji bölümünde kemoterapi bölümü bulunmaktadır. Medikal ve radyasyon onkoloji bölümünü aynı çatı altında birleştiren hastane, hastaların konforu için hiçbir ayrıntıyı atlamamıştır. Nükleer tıp bölümünde; 1 çift başlı SPECT GAMA KAMERA cihazı ve son sistem PET/CT cihazıyla nükleer tıp tetkikleri yapılmaktadır. Ayrıca C-14, üre-nefes testi ve hipertroid hastalarının Iyot-131 ile Atom tedavisi yapılmaktadır

Medical Park Elazığ Hastanesi'nde ayrıca genel cerrahi, beyin ve sinir cerrahisi, kalp damar cerrahisi, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi ve travmatoloji, enfeksiyon hastalıkları, göğüs hastalıkları, iç hastalıkları, KBB hastalıkları, göz hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, tüp bebek ve üreme, üroloji, anestezi ve reanimasyon, uyku bozuklukları merkezi, medikal onkoloji, radyoloji, biyokimya laboratuvarı, genel yoğun bakım, kalp-damar cerrahisi yoğun bakım, koroner yoğun bakım, yenidoğan yoğun bakım, beslenme ve diyet olmak üzere branşlarında hizmet verilmektedir.

Fizik tedavi merkezi, estetik ve plastik cerrahi ünitesi, tüp bebek merkezi, hastalıkların erken teşhisine imkan sağlayan check-up birimi gibi önemli teşhis ve tedavi ünitelerini bünyesinde barındırmaktadır.

Acil biriminde, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı ile hizmet vermekte olan iki hastaya aynı anda müdahale edilebilecek reanimasyon odası, 5 yataklı kritik hasta ünitesi, yine yataklı gözlem ünitesi ve müşade odası mevcut olmakla birlikte sadece ülkemizde değil tüm dünyada sayılı merkezlerde bulunan acil servis içinde yerleşimli tomografi ve röntgen ünitelerinden oluşan acil servis radyoloji ünitesi de yer almaktadır.

Hekimlerimiz
Filtreleyin:

Medical Park Elazığ İletişim Bilgileri

Adres
Olgunlar Mahallesi Atatürk Bulvarı No:5 Elazığ
Çağrı Merkezi
Akıllı telefonunuzdan güzergah bilgisi almak için lütfen ilgili bağlantılara tıklayınız.