İstanbul'un En Büyük Özel Hastanesi

Türkiye'nin en yaygın hastane zinciri Medical Park, çeyrek asırlık tecrübesini Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi'ne taşıdı.

60 bin metrekare kapalı alanda 81 yoğun bakım yatağı olmak üzere 517 yatak kapasitesi ve 15 ameliyathane ile Türkiye'nin referans hastanesi olmayı hedefleyen Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi, İstanbul'un en büyük özel hastanesi konumunda hizmet veriyor.

1996 yılında Medical Park Sultangazi Hastanesi'nde tohumlarını atan ve 17 ile yayılan Medical Park Hastaneler Grubu'nun sağlıktaki tecrübesini ve alanında uzman hekim kadrosunu taşıdığı Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi, yaşam kalitenizi yükseltecek her adımda yanınızda olmayı hedefliyor.

SAĞLIKLI BİR GELECEĞİN KAPILARINI ARALIYORUZ

Yenilikçi tıp teknolojileri, kişiye özel ileri tanı ve tedavi yöntemleriyle ayrıcalıklı hizmet sunan Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi; teknolojik alt yapısından hizmet kalitesine, her biri elde ettiği başarılarıyla alanında otorite kabul edilen akademik unvan sahibi hekim kadrosundan hasta ilişkileri yaklaşımına kadar her alanda adından söz ettiriyor. Sizin için sağlıklı bir geleceğin kapılarını aralıyor.

GAZİOSMANPAŞA’DA ÇITAYI YÜKSELTTİK

Sağlık alanında yeni bir ekol yaratmayı amaçlayan Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi, hasta odaklı hizmet anlayışından esinlenerek tasarlanan VM katında misafirlerine modern ve şık bir çizgide hizmet veriyor. 'Değer Katan Hizmet' anlayışıyla yaratılan VM konsepti; hayata dokunarak deneyim ve performansıyla öne çıkan yüksek standartlarıyla Gaziosmanpaşa'da çıtayı yükseltiyor. Hasta ve yakınlarının konforunu ön planda tuttuğumuz hastanemizde farklı ihtiyaçlara göre tasarlanmış odalarımızda misafirlerimize otel konforu sunuyoruz. Tüm odalarda yerli yabancı kanalların izlenebildiği televizyondan internet hizmetine, hastaya özel diyet menüsünden gazete-dergi servisine kadar çok sayıda özel hizmet veriyoruz. Otopark, ATM, ibadethane ve kuaför, hasta ve hasta yakınlarının kolaylıkla ulaşabileceği hizmetler arasında yer alıyor. Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi’nde misafirlerimizi güler yüzlü hizmeti ve lezzetli menüsüyle ağırlayacak bir Cafe/Restoran da bulunuyor.

İLKEMİZ MULTİDİSİPLİNER YAKLAŞIM

Dinamik ve takım çalışmasına dayanan sistemiyle, ileri teknoloji ve bilimle beslenen yeni fikirleriyle sağlıkta dünya standartlarını aşmak için kurgulanan Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi; multidisipliner çalışmayı da kendine ilke ediniyor. Tüm branşlarda dünya standartlarında hizmet vermekle birlikte; diyabet, obezite, hipertansiyon, kalp hastalıkları gibi kronik hastalıklar ile çağımızın hastalığı olarak kabul edilen kanser hastalıklarının tanı ve tedavisinde modern teknolojiler eşliğinde en güncel tıbbi ve cerrahi yöntemler uygulanmaktadır.   

Medical Park Gaziosmanpaşa ailesi olarak yaşam kalitenizi yükseltecek her adımın, şifa verecek her dokunuşun, sağlıklı bir nefes kadar yakında olması en büyük hedefimiz.

TOPLU TAŞIMA

İstanbul’un en büyük hastanesi olan Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi, merkezi konumu sayesinde de ulaşımda da avantaj sağlıyor.

Metrobüs kullanıyorsanız Edirnekapı durağında inebilir, sonrasında tramvaya binerek Sağmalcılar durağında inebilirsiniz. Böylece hiç trafiğe takılmadan hastanemize ulaşmanız mümkün. 

 

İETT Otobüslerini kullanıyorsanız:

Gaziosmanpaşa Meydana birkaç dakika yürüyüş mesafesinde olan hastanemize ulaşmak için meydana gelen otobüslere de binebilirsiniz.

99 A (Eminönü – Gaziosmanpaşa)

55 T (Taksim- Gaziosmanpaşa)

55 (Şişli- Gaziosmanpaşa)

55 Y (Şirinevler- Gaziosmanpaşa)

37 E (Eminönü- Gaziosmanpaşa)

37 Y (Vezneciler- Gaziosmanpaşa)

Havaalanından Araçla Ulaşım

Havaalanından araçla basın ekspres yolunda, Otogar Aksaray istikametinden Gaziosmanpaşa tabelasını takip ediniz. E5 istikametinde Boğaziçi Köprüsü’ne gider gibi Topkapı’dan sonra Bayrampaşa tabelasından giriniz.

Gaziosmanpaşa Tabelası Takip Ediniz.

Otogardan Araçla Ulaşım

Otogardan Aksaray istikametine doğru giden metroya binilir. Ulubatlı istasyonunda inip, daha sonra üstteki Topkapı Habibler Vatan tramvay durağından Habibler istikametine binerek, Sağmalcılar durağında inilir.

Anadolu Yakası’ndan Ulaşım

1-Boğaziçi Köprüsü’nden geliyorsanız, köprüden sonra devam ediniz. Haliç Köprüsü’nü geçtikten sonra, sağ taraftan Gaziosmanpaşa – Rami tabelasından giriniz. Hiçbir yere sapmadan Sağmalcılar tramvay durağından sonra sağa giriniz. Hastane yüz metre sonra sağ taraftadır.

2-Metrobüsle geliyorsanız; Edirnekapı durağında inip yukarıya çıkınız. Şehitlik tramvay durağından binip Sağmalcılar durağında ininiz.

3-Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden geliyorsanız, köprüden sonra Bayrampaşa tabelasından giriniz, daha sonra Gaziosmanpaşa tabelası takip ederek hastaneye ulaşabilirsiniz.

Medical Park Gaziosmanpaşa
e-randevu alın

VM Concept Ayrıcalığı

Hastanemizde bulunan özel VM Concept katımızda özel VM Concept deneyimi...

Hekimlerimiz
Şu anda tüm bölümlerimizdeki hekimlerimizi görmektesiniz. Bir bölümümüze göre filtrelemek için lütfen bölüm seçiniz:
Devamını Göster

Medical Park Gaziosmanpaşa İletişim Bilgileri

Adres

Merkez Mahallesi Çukurçeşme Cad. No: 57-59 Gaziosmanpaşa - İstanbul

Telefon

0 (212) 979 30 00

Faks

0 (212) 979 30 00

Akıllı telefonunuzdan güzergah bilgisi almak için lütfen ilgili bağlantılara tıklayınız.