Marmara'nın sanayi merkezi Gebze'de 17.000 metrekare kapalı alan içerisinde kurulan Medical Park Gebze Hastanesi; 49'u yoğun bakım olmak üzere 118 yatak kapasitesi ile yalnızca Gebze’ye değil, tüm bölge halkına hizmet vermektedir. Birçok branştan deneyimli hekimleri bünyesinde barındıran hastane SGK, özel sağlık sigortaları ve tamamlayıcı sağlık sigortaları ile anlaşmalı olarak yüksek standartlarda sağlık hizmeti sunmaktadır.

ONKOLOJİ HASTALARININ YANINDA

Medical Park Gebze Hastanesi; SGK anlaşmalı olarak hizmet veren; Medikal Onkoloji (kanserin ilaçla tedavisi), Radyasyon Onkolojisi (kanserin ışınla tedavisi) ve kanser teşhisinde önemli bir yeri olan Nükleer Tıp Ünitesi ile onkoloji hastalarının her zaman yanındadır.

Birçok hastalığın iyileşme sürecini kısaltan ve bu nedenle hastalar için hayati önem taşıyan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünde hastalara; hem ayaktan hem de yatarak tedavi olma imkânı sağlanmaktadır. Aynı zamanda el ve uzuv yaralanmalarında en önemli müdahale olan mikro cerrahi bölümü de bölgede ilk olma özelliğini taşımaktadır.

Medical Park Gebze Hastanesi, alanında uzman ve akademik hekim kadrosu ve son teknoloji cihazlarla donatılmış alt yapısıyla yurt dışı hastalarının da özellikle tedavi ve çeşitli ameliyatlar için en sık tercih ettiği hastanelerin başında bulunmaktadır.

Medical Park Gebze Hastanesi yaklaşık 90'a yakını hekim olmak üzere yaklaşık 600 kişiye istihdam imkânı sağlamaktadır. Türkiye'nin 17 iline yayılan hastaneleri ile 14 binden fazla kişiye istihdam sağlayan Medical Park Hastaneler Grubu, Gebze Hastanesi ile birlikte bu istihdama önemli bir katkı sağlamaktadır.

Hastane bünyesinde 7/24 Acil Servis hizmeti sunulmaktadır. Cerrahi alanda, dahili alanda, Üniteler & Laboratuvar bölümlerinde verilen hizmetlerimiz;

Cerrahi Bölümler; Kalp ve Damar Cerrahisi, El ve Mikro Cerrahi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji, ve Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Göğüs Cerrahisi

Dahili Bölümler; Kardiyoloji, Gastroenteroloji, Nöroloji, İç Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji, Romatoloji, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon. Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Nörolojisi, Psikoloji, Psikiyatri, Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi, Enfeksiyon Hastalıkları

Üniteler & Laboratuvarlar; Anjiyografi ünitesi, Endoskopi – Bronkoskopi Ünitesi, Beslenme ve Diyetetik Ünitesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi, Genel Yoğun Bakım Ünitesi, Koroner Yoğun Bakım Ünitesi, Kalp ve Damar Cerrahisi Yoğun Bakım Ünitesi, Yeni Doğan (NICU) Yoğun Bakım Ünitesi, Radyoloji Ünitesi, Biyokimya Laboratuvarı, Mikrobiyoloji – Patoloji – Genetik Laboratuvarı.

 

Hekimlerimiz

Medical Park Gebze İletişim Bilgileri

Adres
Kavak Cad. No: 5 Belediye Yanı Gebze / Kocaeli
Çağrı Merkezi
Akıllı telefonunuzdan güzergah bilgisi almak için lütfen ilgili bağlantılara tıklayınız.