Ayrıcalıklı Hizmetler

Komplekse bağlı Diş Hastanesi’nde güçlü hekim kadro ve teknolojik donanım ile beyazlatmadan implanta kadar ağız ve diş sağlığı alanında kapsamlı tedavi yöntemleri uygulanıyor. Diş Hastanesi’nde genel diş hekimliği uygulamaları ve diş eti tedavilerinin yanı sıra diş estetiği, ortodonti, pedodonti gibi alanlarda da bütünsel yaklaşımla hizmet veriliyor

Türkiye’nin ilk özel kanser hastanesi olma özelliği taşıyan ve Bahçeşehir Üniversitesi Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi bünyesinde yer alan Kanser Hastanesi’nde kanser tanısında kullanılan PET-CT, bilgisayarlı ışın tedavisi planlamada modern tıp teknolojisinin son ürünü olan Lineer Akselatör cihazı gibi ileri tanı ve tedavi üniteleri bulunuyor. Bu donanımların yanı sıra 64 kesitli Bilgisayarlı Tomografi, üst düzey Manyetik Rezonans (MR), Tomogrofi, Digital Mamografi, Digital Rontgen, Ultrason ve Renkli Doppler, Dijital ve Periferik Anjiyo, 4 Boyutlu Ultrason gibi tıp teknolojisinin ileri tanı cihazları hastaların hizmetine sunuluyor. Hastanenin ayrı bir katında tahsis edilen Kemoterapi Ünitesi’nde 58 hastanın tedavisi konforlu bir ortamda aynı anda başarıyla sürdürülebiliyor. Göztepe Kanser Hastanesi teknik donanımı, ileri teknoloji cihazları, multidisipliner yaklaşım ve konusunda uzman, deneyimli ekibiyle hastalarına hizmet veriyor.

Hasta odaklı yaklaşım doğrultusunda tasarlanan Bahçeşehir Üniversitesi Medical Park Göztepe Hastane Komlpeksi’nin VM katında hastaların tedavi sürecine psikolojik katkı sağlayacak fiziksel şartlarda hizmet veriliyor. Tüm odalar ferah ve gün ışığı alacak şekilde tasarlanan özel katta butik otel tarzı anlayışıyla hizmet veriliyor.

Uzmanına Sor

6998 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında bilgilendirmeyi okudum; randevu hatırlatma ve hizmet sunumu için iletişim bilgilerimin kullanılmasına izin veriyorum.
Hekimlerimiz

BAU Medical Park Göztepe İletişim Bilgileri

Adres
E5 Üzeri 23 Nisan Sok. No: 17 Merdivenköy Kadıköy İstanbul
Akıllı telefonunuzdan güzergah bilgisi almak için lütfen ilgili bağlantılara tıklayınız.