Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi

293 hasta yatağı, 9 ameliyathanesi, 64 yoğun bakım yatağı, 150'den fazla doktoru ve 1.000'e yakın çalışanıyla hizmet veren Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi Türkiye'nin yanı sıra, yurt dışından gelen hastalara da uluslararası standartlarda modern sağlık hizmeti sunuyor. Kanserden tüp bebeğe, kalp cerrahisinden estetik cerrahiye kadar pek çok alanda önemli başarılara imza atan hastanenin yerli ve yabancı sigorta şirketiyle özel anlaşması bulunuyor.

Kanser Hastanesi’nde medikal onkoloji, radyasyon onkolojisi, kanser cerrahisi, tamamlayıcı tıp, psikoloji, beslenme ve diyet gibi kanser tedavisinde ihtiyaç duyulabilecek tüm alanlar aynı çatı altında yer alıyor; hastaların teşhis ve tedavileri için Genel Hizmet Hastanesi’nden de her türlü konsültasyon imkânı sağlanıyor.

JCI akreditasyonuna sahip olan Medical Park Göztepe Hastanesi, organ nakli merkezi, kemik iliği nakli merkezi (erişkin ve pediatrik), onkoloji merkezi, tüp bebek merkezi ve beyin cerrahisi merkezi ile dünya standartlarında bir hastane olarak hizmet veriyor.

2009'dan beri bebek dostu hastane olarak hizmet vermekteyiz.

Türkiye’nin İlk Özel Kanser Hastanesi

Türkiye’nin ilk özel kanser hastanesi olma özelliği taşıyan ve Medical Park Göztepe bünyesinde yer alan Kanser Hastanesi’nde kanser tanısında kullanılan PET-CT, bilgisayarlı ışın tedavisi planlamada modern tıp teknolojisinin son ürünü olan Lineer Akselatör cihazı gibi ileri tanı ve tedavi üniteleri bulunuyor. Bu donanımların yanı sıra 64 kesitli bilgisayarlı tomografi, üst düzey manyetik rezonans (MR), tomogrofi, digital mamografi, digital rontgen, ultrason ve renkli doppler, dijital ve periferik anjiyo, 4 boyutlu ultrason gibi tıp teknolojisinin ileri tanı cihazları hastaların hizmetine sunuluyor. Hastanenin ayrı bir katında tahsis edilen kemoterapi ünitesinde hastaların tedavisi konforlu bir ortamda başarıyla sürdürülebiliyor. Göztepe Kanser Hastanesi teknik donanımı, ileri teknoloji cihazları, multidisipliner yaklaşım ve konusunda uzman, deneyimli ekibiyle hastalarına hizmet veriyor.

Ayrıcalıklı Hizmetler

Türkiye’nin ilk özel kanser hastanesi olma özelliği taşıyan ve Medical Park Göztepe bünyesinde yer alan Kanser Hastanesi’nde kanser tanısında kullanılan PET-CT, bilgisayarlı ışın tedavisi planlamada modern tıp teknolojisinin son ürünü olan Lineer Akselatör cihazı gibi ileri tanı ve tedavi üniteleri bulunuyor. Bu donanımların yanı sıra 64 kesitli Bilgisayarlı Tomografi, üst düzey Manyetik Rezonans (MR), Tomogrofi, Digital Mamografi, Digital Rontgen, Ultrason ve Renkli Doppler, Dijital ve Periferik Anjiyo, 4 Boyutlu Ultrason gibi tıp teknolojisinin ileri tanı cihazları hastaların hizmetine sunuluyor. Hastanenin ayrı bir katında tahsis edilen Kemoterapi Ünitesi’nde hastalarımızın tedavisi konforlu bir ortamda başarıyla sürdürülebiliyor. Göztepe Kanser Hastanesi teknik donanımı, ileri teknoloji cihazları, multidisipliner yaklaşım ve konusunda uzman, deneyimli ekibiyle hastalarına hizmet veriyor.

Hekimlerimiz
Filtreleyin:

Medical Park Göztepe İletişim Bilgileri

Adres
E5 Üzeri Nisan Sok. No: 23 Merdivenköy Kadıköy İstanbul
Çağrı Merkezi
Akıllı telefonunuzdan güzergah bilgisi almak için lütfen ilgili bağlantılara tıklayınız.